دانلود طرح توجیهی

توجیهی دات کام
0935-955-6950
0114-326-1914
contact@tojihi.com

وب سایت توجیهی دات کام این افتخار را دارد که با همکاری جمع بزرگی از مشاورین و مهندسین خبره، طرح های توجیهی مورد نیاز جهت اخذ تهسیلات بانکی و شروع به فعالیت های اقتصادی را در اسرع وقت در اختیار متقاضیان قرار داده و مرحله به مرحله تا اخذ تسهیلات بانکی و شروع به کار متقاضیان را همراهی نموده است. سابقه 18 ساله در تهیه و تدوین طرح های توجیهی گواه روشن و واضح این سخن می باشد که باعث افتخار ما بوده است . این وب سایت با افتخار، برای دومین سال متوالی ، موفق به اخد نماد تجارت الکترونیک شده تا هر چه بیشتر و بهتر در عرضه خدمتگذاری در این عرضه قدم بردارد.
برای انجام مشاوره رایگان و تهیه طرح توجیهی، فرم زیر را پر کرده برای ما ارسال کنید.
نام و نام خانوادگی :
* شماره تماس :
ایمیل (email) :
عنوان طرح توجیهی :
توضیحات بیشتر (درصورت نیاز) :

به درخواست شما در اولین فرصت رسیدگی خواهد شد و مشاورین ما با شما تماس خواهند گرفت

در صورت تمایل ، برای مشاوره تلفنی رایگان با شماره 6950-955-0935 تماس بگیرید

 دانلود طرح توجیهی کنسانتره میوه های جنگلی

دانلود طرح توجیهی کنسانتره میوه های جنگلی

کنسانتره میوه های جنگلی


موضوع : کنسانتره میوه های جنگلی ظرفیت  : 5000 تن اشتغال زایی : 35 نفر

دانلود طرح توجیهی کنسانتره میوه های جنگلی

آب میوه می تواند به حالت کنسانتره (یا غلیظ شده) موجود باشد. کنسانتره، شکلی از ماده است که اکثر اجزای اصلی تشکیل دهنده یا حلال آن را حذف نموده اند. معمولاً با گرفتن آب موجود در یک محلول یا سوسپانسیون، مثلاً گرفتن آب موجود در آب میوه و تبدیل آن به پودر یا عصاره، کنسانتره تشکیل می شود .فایده تولید کنسانتره این است که با حذف آب، وزن ماده غذایی کاهش یافته و بنابراین حمل و نقل آن راحت تر و با صرف هزینه ی کمتر صورت می گیرد، به علاوه کنسانتره را به راحتی در هنگام مصرف با اضافه نمودن حلال (معمولاً آب)، به حالت اولیه خود برگردانده و مصرف می کنند.

میوه-های جنگلی

    معرفي محصول - نام و کد محصول - شماره تعرفه گمرکي - ارائه استاندارد هاي محصول - بررسي و ارائه اطلاعات لازم در زمينه قيمت توليد داخلي و جهاني محصول - موارد مصرف و کاربرد - طبقه بندي محصول - کالاي قابل جانشين - اهميت استراتژيکي کالا در دنياي امروز - کشورهاي عمده توليد کننده و مصرف کننده محصول - مشخصات فني و خواص محصول - وضعيت عرضه و تقاضا - بررسي بازار جهاني و کشوري - بررسي ظرفيت بهره برداري - وضعيت طرح هاي جديد - بررسي روند واردات محصول - بررسي روند مصرف - بررسي روند صادرات محصول - بررسي نياز به محصول با الويت صادرات - وضعيت تقاضا - بررسي اجمالي تكنولوژي و روشهاي توليد - عرضه محصول در كشور و مقايسه آن با ديگر كشورها - تعيين نقاط قوت و ضعف تكنولوژيهاي مرسوم - فرايند توليد محصول - برآورد حجم سرمايه گذاري - زمين - محوطه سازي - ساختمان سازي - ماشين آلات و تجهيزات - تاسيسات - ابزارآلات و وسايل فني و آزمايشگاهي - وسايل نقليه - لوازم اداري - هزينه هاي قبل از بهره برداري - هزينه هاي پيش بيني نشده - محاسبه اجزا و ميزان سرمايه ثابت - ميزان مواد اوليه مورد نياز ساليانه و قيمت آن - نيروي انساني مورد نياز - محاسبه هزينه مصرفي سوخت و انرژي ساليانه - استهلاك هزينه هاي سرمايه اي ثابت - تعميرات و نگهداري - محاسبه اجزاء و ميزان سرمايه در گردش - هزينه هاي توليد ساليانه - پيشنهاد منطقه مناسببراي اجراي طرح - ارائه جمع بندي نهايي در مورد احداث واحدهاي جديد

طرح تولید کنسانتره میوه های جنگلی

دیدگاه خود را در مورد دانلود طرح توجیهی کنسانتره میوه های جنگلی بیان کنید

tojihi.com