توجیهی دات کام
www.tojihi.com : به روز رسانی طرح های توجیهی

با ما تماس بگیرید
شبکه های اجتماعی
براي جستجو، عبارت مورد نظر خود را وارد کنيد
توجیهی دات کام به شما خیر مقدم عرض می کند امروز : چهارشنبه 9 مهر 1399

بسم الله الرحمن الرحیم

ارائه مشاوره رایگان توسط متخصص و کارشناس ارشد طرح های توجیهی -Feasibility Study - بیش از 1200 طرح توجیهی آماده + رایگان-( بروز رسانی طرحهای توجیهی آماده ) - ارائه طرح توجیهی اختصاصی سال جاری به 3 صورت 1-ساده2-همراه کامفار 3- دارای مطالعات و بررسی بازار - کلیه طرحهای توجیهی اختصاصی در اسرع وقت و با گارانتی 4 ماهه ارائه میگردد.
راهنما
«تمامی كالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.»

امام رضا علیه السلامسردار سلیمانی


همراه پرداز زرين

طرح برنامه از لاک جیغ تا خدا

0

طرح برنامه از لاک جیغ تا خدا

تحول کلید واژه این برنامه است. مجموعه ای با نام « از لاک جیغ تا خدا» که سعی می کند انعکاس و تصویر تحولات درونی انسان ها باشد. «هاشم تفکری بافقی» تهیه کننده این برنامه است که مسیرش را از مدت ها پیش انتخاب کرده و طی سال ها فعالیتش در عرصه ساخت مستندهای تلویزیونی به این عهد پایبند بوده.  «کدبانو» با موضوع شهدای مدافع حرم، «با دعوت، بدون کارت» با موضوع اردوهای جهادی راهیان نور و بسیاری ساخته های دیگر گواه این پایبندی به ماندن در مسیریست که هدفش تحولی سرنوشت ساز برای کسانیست که نیاز به تغییر دارند.

 

هاشم بافقی می گوید :

«لاک جیغ» زمانی شکل گرفت که من خودم متحول شدم. تصمیم نهایی ام را هم با مستند «امام؛ روح ا…» گرفتم. زمانی که در این مستند با خصوصیات و ویژگی های امام خمینی (ره) بیشتر آشنا شدم از امام کمک خواستم و در دلم عهد بستم اگر به دانشگاه هنر راه پیدا کنم مسیرم را به گونه ای برنامه ریزی کنم که به تحول مردم بینجامد. این عهد و پیمان هنوز و پس از یازده سال پابرجاست.
در دانشگاه «سوره» که تحصیل می کردم و تحولات روحی دوستان را می دیدم این ایده در ذهنم شکل گرفت که در برنامه ای تلویزیونی اتفاقات منجر به تحولِ بچه ها و اینکه چه رخدادی باعث شد تا مسیر زندگی شان تغییر کند تصویر شود. همین فرم کنونی برنامه «از لاک جیغ تا خدا» به ذهنم آمد و تقریبا سال ۱۳۹۱ بود که یک طرح اولیه از حال و هوای برنامه ساختم و آن را به شبکه قرآن، افق و … بردم که با ساخت آن موافقت نشد.

تحول از زمان حضرت آدم (ع) وجود داشته است. مهم این است که این دگرگونی می تواند به سمت رشد باشد و یا تحولی منفی اتفاق بیفتد. این مساله سیر تاریخی دارد. زبیر متحول می شود اما از سویه منفی آن و حر بن یزید ریاحی هم در حادثه عاشورا مسیر مثبتِ تحول را می پیماید.

پیدا کردن افراد نیز از دانشگاه «سوره» شروع شد که مسئول بسیج آن هم بودم. چند مورد از تحول های مثبت دوستان را جلوی دوربین بردم. بعد خودِ این بچه ها افراد دیگری که مثل خودشان بودند را معرفی کردند.

از همان ابتدا اعتقاد داشتم این گونه برنامه ها باید فرم ساده ای داشته باشند تا قابل باور باشند. کارگردانی، تصویربرداری و یا حتی انتخاب مجری نباید به نوعی باشد که دیدن محور و موضوع برنامه را تحت الشعاع قرار دهد. این سادگی همیشه وجود دارد.

مساله ای که برای من بسیار قابل توجه است، حمایت شبکه دو از این برنامه است. فضای مثبتی از ساخته شدن این برنامه حمایت می کرد و می توانم بگویم در این سال ها در شبکه دو یک تهیه کننده نبودم، یک پسرِ خانواده بودم که برایم پدری کردند. بدون اغراق مدیر شبکه هوای برنامه را داشت؛ چیزی که در سایر شبکه ها ندیدم.

احکام پوشش و آرایش

کانال 

درخواست دهید و قبل از خرید ... خلاصه فایل مورد نیازتان را بصورت رایگان در کانال تلگرام دریافت کنید دیدگاه
طرح توجیهی قارچ