..................نگارش طرح های توجیهی اختصاصی


به روز رسانی طرح های توجیهی موجود

طرح توجیهی

با ما تماس بگیرید
شبکه های اجتماعی
براي جستجو، عبارت مورد نظر خود را وارد کنيد
به وب سایت توجیهی خوش آمدید ... امروز : پنج شنبه 2 اسفند 1397

بسم الله الرحمن الرحیم

وب سایت توجیهی دات کام این افتخار را دارد که با همکاری جمع بزرگی از مشاورین و مهندسین خبره، طرح های توجیهی مورد نیاز جهت اخذ تسهیلات بانکی و شروع به فعالیت های اقتصادی را در اسرع وقت در اختیار متقاضیان قرار داده و مرحله به مرحله تا اخذ تسهیلات بانکی و شروع به کار.... متقاضیان را همراهی نموده است.
راهنما
«تمامی كالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.»

-->
تبلیغات

فایل های رایگان توجیهی

سروش

طرح توجیهی امکان سنجی آلفا سلولز از ضایعات کشاورزی

0

طرح توجیهی امکان سنجی آلفا سلولز از ضایعات کشاورزی

نوع فایل: pdf

تعداد صفحات :63

ظرفیت :2350 تن

اشتغالزایی : 28

 

 

سلولز ماده تشکیل دهنده دیواره سلولی گیاهان است. سلولز به صورت تقریباً خالص در رشته های پنبه وجود دارد.این رشته ها درتولید نخ و پارچه بافی و تولید پوشاک اهمیت فراوانی دارند. همچنین الیاف پنبه استریلیزه شده درپزشکی کاربرد زیادی دارد. بطور کلی مولکول سلولز در سه حالت پایه با عنوان آلفا سلولز و بتا سلولز وگاما سلولز وجود دارد. سلولز در گذشته در ساخت باروت بدون دود مورد استفاده قرار می گرفته است و امروزه از آن برای تولید نیترو سلولز که در ساخت مواد منفجره کاربرد دارد،پلاستیک سازی، رنگسازی و به صورت عمده در تولید کاغذ و مقوا بهره می گیرند. همچنین سلولزکاربرد آزمایشگاهی نیز دارد.

 

خلاصه بازار:

 

تولید کاغذ یک فرآیند دارای ارزش افزوده بسیار بالاست اگر از مواد اولیه ارزان قیمت و سهل الوصولیبدست آمده باشد و این قیمت ارزان در کنار یک تولید بهینه از هر لحاظ، می تواند برای کشور ایجادمزایای فراوانی گردد. بازار های خوبی در خارج از کشور برای کاغذ و حتی پالپ وجود دارد که می توانبا بالاتر بردن حجم تولید و همچنین کیفیت آن به بازارهای خارجی هم دست پیدا کرد.بنابراین از نتیجه مطالعات انجام شده چنین بر می آید که در سال ها ی آینده بازار کشور از مازاد تقاضابرخوردار بوده بنحوی که میزان تقاضای موجود جهت مصرف این محصول بیش از عرضه و تولید آنمی باشد بنابراین چنین نتیجه گیری می شود که ایجاد واحدهای جدید برای تولید این محصول در شرایطکنونی توجیه پذیر می باشد.

 

فرایند تولید:

 

در کل فرآیند تولید آلفا سلولز از پوسته گیاهی دارای دو فاز مهم است.

 

الف- فاز پیش هیدرولیز کردن مواد و ترکیبات گیاهی

 

ب- فاز پخت مواد هیدرولیز شده در یک مخلوط محلول در آب باPHحدود 10 تا 13 و با حدود100 تا 400 گرم از سولفات سدیم و 10 تا 100 گرم کربنات سدیم در هر کیلو گرم مواد خشک . دراین حال حدود 0,01 تا 0,2 در صد از مواد خشک موجود در لیگنین حاوی موادی است که از آن خمیرپالپ حاوی آلفا سلولز غنی ، بدست می آید.

………………………………………………………

 

برای اخذ تسهیلات بانکی یا اخذ مجوز از سازمان های دولتی مانند سازمان صنعت معدن تجارت و یا جهاد کشاورزی و … به وجود طرح توجیهی نیاز داریم. طرح توجیهی نیاز اولیه یک کارآفرین است حال چه برای یک کسب و کار کوچک چه احداث یک مجتمع عظیم صنعتی و تولیدی . طرح توجیهی معادل واژه انگلیسی Feasibility Study می باشد و عبارتست از گزارشی که توجیه پذیری یک طرح را از جنبه های مختلف بازار، فنی، مالی و اقتصادی مورد بررسی و مطالعه قرار می دهد. مقصود از طرح هر پروژه صنعتی و یا خدماتی می باشد که پس از اجرا و در نهایت منجر به ارائه یک محصول و یا خدمت به مصرف کنندگان میانی و یا نهایی می گردد. یک طرح ممکن است شامل احداث یک کارخانه تولیدی و یا افزایش یک خط تولید به خطوط تولید یک کارخانه موجود و یا تأسیس یک شرکت خدماتی رفاهی باشد. براین اساس می توان جهت تحلیل و بررسی هر تصمیم سرمایه گذاری یک گزارش توجیهی آماده نمود.طرح توجیهی ، شامل نمای کلی پروژه یا فعالیت اقتصادی و کسب و کاری است که قصد راه اندازی آن را دارند. پیش از شروع هر فعالیتی، در نظر گرفتن عوامل و شرایط موجود و بررسی آنها در موفقیت و پپش برد کسب و کار نقش اساسی ایفا می کند؛ چرا که هر فعالیتی که بدون تدبیر و برنامه ریزی آغاز شود ، محکوم به شکست خواهد بود. طرح توجیهی زوایای سرمایه گذاری از قبیل میزان سرمایه گذاری ، وضعیت بازار و وضعیت موجود یک طرح را برای سرمایه گذار روشن می کند تا سرمایه گذار بتواند تصمیم گیری راحت و درستی از مسیر انتخابیش داشته باشد

امکان دانلود خلاصه طرح توجیهی وجود دارد تا قبل از خرید از محتویات طرح اطلاع یابید

در صورتی که طرح مورد نظر شما فاقد خلاصه طرح جهت دانلود است.اطلاع دهید تا برای شما ارسال گردد

کلیه طرح های توجیهی با ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت هستند

شماره تماس- 55544980 -021 تلفن همراه – 09126264253 www.tojihi.com

شما اولین نفری هستید که در این مورد دیدگاهی بیان می کنید ارسال دیدگاهتصوير استاتيك