araghiyat-moattar-golab

طرح توجیهی گلاب و انواع عرقیات معطر در  38 صفحه با فرمت word با ظرفیت تولید 500 تن که قابلیت اشتغال زایی 32 نفر را فراهم می نماید. شما به کمک این طرح علاوه بر راه اندازی کسب و کار پر سود می توانید اقدام به دریافت تسهیلات بانکی نیز نمایید. گلاب و عرقیجات یکی از پر مصرف ترین مواد غذایی و نوشیدنی در ایران است که به دلیل بازار پررونق و مصرفی در تمام ماه های سال ، سود و درآمد بالایی را برای مالکان این کسب و کار به همراه دارد. در این طرح توجیه پذیری فنی ، اقتصادی و نحوه راه اندازی کسب و کار گلاب گیری و تولید عرقیات معطر را بصورت دقیق مطالعه نمایید، این طرح بسیار کامل تر و دقیق تر از طرح های رایگان موجود در اینترنت است.

آنچه در طرح توجیهی گلاب گیری آمده

تعریف محصول از نظر مشخصات ظاهری و غیره

گلاب: گلاب به حاصل تقطیر گلهای سرخ ، گل  محمدی تازه چیده شده با آب که اسانس اضافی آن از محلول آبکی جدا شده است اطلاق می گردد که از نظر درجه خلوص به دو نوع گلاب سنگین و گلاب سبک تقسیم می شود.

  • گلاب سنگین (درجه یک) است که درصد میلی لیتر آن حداقل 35 میلیگرم اسانس وجود داشته باشد.
  • گلاب سبک (درجه دو): گلابی است که درصد میلی لیتر آن حداقل 15 میلیگرم اسانس وجود داشته باشد.

بررسی شیوه های کنترل تولید گلای و عرقیات و مشخص نمودن نقاط کنترل در خط تولید

در خط تولید و در هنگام تولید باید مرتباً از محصول خروجی  ازکندانسور نمونه گیری نموده و در آزمایشگاه آزمایشات لازم را بر روی گلاب که جهت صادرات بایستی استاندارد باشد انجام داد. در مورد عرقیات نیز در کارگاههای سنتی معمولاً یک نفر مرتباً از محصول کندانس شده بوسیله خوردن آزمایش می کند و وقتی دیگر مشخص شد عرقیات خروجی از دستگاه دارای کیفیت مناسبی نمی باشد توید قطع می شود ، آزمایشاتی که بر روی گلاب انجام می شود عبارتند از:1- اسانس 2-اسیدیته 3- رفرکتور -4- اکسیداسیون 5- اندیس یوری 6- اندیس استری 7- طعم وبو

طرح بسته بندی نهایی گلاب

بسته بندی نهایی عرقیات و به خصوص گلاب بسیار مهم است که با بسته بندی نیز از نظر استاندارد مورد تائید قرار گیرد.

نکته قابل ذکر در این قسمت آن است که معمولاً در هنگامی که تولید تمام شود در دیگ پخت بایستی مقدار مایع بر روی گل وگیاهان وجود داشته باشد(معمولاً این مقدار یک متر مکعب می باشد. که در هنگام تخلیه مشکل خاصی بوجود نباید و گل وگیاهان همراه با آب از لوله خروجی با فشار خارج شوند.

حداقل هزینه بروز رسانی این طرح

یک میلیون و 800 هزار تومان

اگر طرح اختصاصی بخواهید

هزینه توسط

کارشناس طرح های توجیهی

اعلام میگردد

دریافت طرح توجیهی

 

❤️❤️❤️

درخواست و دریافت طرح توجیهی

.

فقط در روبیکا و ایتا

 

 

2021-04-13T13:51:46+04:30
0 پاسخ

لطفا انتقاد ََ دیدگاه یا درخواست طرح توجیهی خود را ثبت کنید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *