داستان تولید محتوا – بخش چهارم

 

ادامه از بخش سوم تولید محتوا

 

بله متاسفانه یه سری کارها توسط صاحب قبلی سایت برای محصولات انجام می شد که به من هم یاد دادکه انجام بدم و من هم فکر میکردم این کارها واجب و ضروری هستند و خیلی وقت من را می گرفت . یعنی برای هر فایل pdf تبلیغات میزاشت در ابتدا و انتهای فایلها و چند فایل هم ضمیمه و همه رو زیپ میکردم و بعد آپلود میکردم که این کارها خیلی وقت گیر و بی فایده بود .

ولی من این مطلب رو بعدها که فایلهای جدید تر برای سایت خریدم متوجه شدم . چرا که کسی که نیاز به طرحی پیدا میکرد . دنبال همون طرح بود و تبلیغات برای طرح های دیگر برای او

مسلماً اثری نداشت . جز صرف وقت بیهوده .

همانطور که دیگر سایتها هم همین کار رو میکردند و فایل اصلی را ارسال میکردند بدون فایلهای اضافه …

من هم شروع کردم فایلهای جدید را مستقیماً آپلود میکردم و در سایتهای مشابه هر طرح جداگانه به فروش میرسید که بعضی سایتها گرون و بعضی سایتها نیز ارزون میفروختند .

من کار دیگه ای که کردم فایلها و طرح هایی که تحت یک عنوان بودند را با هم ارسال میکردم در سایت که مشتری یک طرح میخرید ولی در واقع چند طرح برایش ارسال میشد .

با این همه فروش سایت بین 400-500 بود جز یکی از ماه ها که نزدیک یک ملیون فروش داشتم . و برایم سوال شده بود که چطور زمانی مشتری ها زیاد میشن و زمانی صفر ولی هر کسی جوابی میداد که قانع کننده نبود .

یک اشتباه بزرگ هم کردم و اون خرید سایت تبلیغاتی و یک سایت فروش سوالات کارشناسی ارشد بود . و فکرم هم این بود که بلاخره این سایتها هم بازدید دارند و میتوانم توسط اونها هم به مشتری ها اضافه کنم و هم سوالات ارشد هم خودش منبع درامد دیگه ای بود .و با اینکه بازدیدهایی رو اضافه میکرد . ولی خیلی کم بود . چون بازدید خود  اونها خیلی کم بود . و با اینکه رتبه این دو سایت رو با فعالیت خودم بالا اوردم ولی نتیجه مثبتی ندیدم .

با اضافه کردن محصولات به سایت قبلی بلاخره فروش هایی هم در اون سایت شروع شد .و اینکه گفته می شد کار اینترنتی در بلند مدت جواب میده باعث میشد ادامه بدم  ولی بعد از چند ماه به این نتیجه رسیدم که هزینه های سایت اول که قرار بود فقط فایل های آموزشی رایگان داشته باشه نه تنها بازدید رو زیاد نکرد . هزینه های زیادی هم تحمیل میکرد . که با هر کس مشورت کردم به نتیجه مشخصی نرسیدم و سر سال که شد سایت فراصیل رو بستم .

و با توجه به اینکه دو سایت خریداری شده تبلیغاتی و سوالات وقت زیادی از من میگرفتند و بی نتیجه هم بود  از تمدید دو سایت خریداری شده هم منصرف شدم . و برایم یک سری فایل سوالات ارشد موند .

بخش پنجم

0 پاسخ

لطفا انتقاد ََ دیدگاه یا درخواست طرح توجیهی خود را ثبت کنید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *