دانلود طرح توجیهی شهر بازی سرپوشیده-1398

نوع فایل-  pdf –                            تعداد صفحات :15 صفحه

 

تاریخچه شهربازی

تماشاخانه‌های بزرگی که در سال 1133 میلادی شروع به کار کردند، به عنوان پدر شهربازی‌های مدرن امروزی محسوب می‌گردند. در ابتدای دوره ملکه الیزابت، تماشاخانه‌ها به شهربازی‌های مدرن همراه با سرگرمی‌های زیاد، بازی‌های متفاوت، مواد غذایی و نمایشگاه‌های عجیب مبدل شدند.

در عصر طلا، بسیاری از مردم امریکا زمان کمتری را صرف کار می‌کردند و از توانایی مالی بالاتری نسبت به گذشته برخوردار بودند. همراه با کسب درآمد تقریباً آسان و زمان بیشتر برای تفریحات آمریکایی بیشتر به سمت شهربازی‌ها جمع شدند. شهربازی‌های بسیاری در کنار شهرهای بزرگ افتتاح شده‌اند تا از این موقعیت اقتصادی مناسب بهره ببرند. این شهربازی‌ها بهترین مکان ممکن برای فرار از زندگی واقعی و مکانیکی شدن برای آمریکایی‌ها بود.

در اوایل سال 1955 میلادی صدها شهربازی درامریکا و کانادا مشغول به کار شدند. فشار شدید اقتصادی در سال 1930 و جنگ جهانی دوم در سال‌های 1940، سقوط شدیدی در صنعت شهربازی‌ها را باعث شده بود. در همین زمان بود که تلویزیون منبع اصلی تفریحات شده بود و خانواده‌ها زمان کمتری را در شهربازی‌ها سپری می‌کردند. از سال 1980 به بعد صنعت شهربازی بیش از گذشته شروع به رشد کرد. رشد بسیار زیاد شهربازی‌ها آنها را به سمت شهربازی‌های داستانی کشاند. به طور مثال قسمت‌هایی که بصورت فیلم‌های غربی یا به صورت فیلم‌های کارتونی والت دیزنی طراحی شده بودند.

زمان بروز رسانی این طرح یک هفته

     

❤️❤️❤️❤️

دانلود رایگان

 راهنمای طرح توجیهی 170 صفحه

   

🎁🎁🎁

2021-04-19T03:42:20+04:30

 ضرورت شهربازی

مشکلات روانی جوامع صنعتی امروز و فشارهای اجتماعی و اقتصادی رو به رشد انها از یک سو و از سوی دیگر زندگی آپارتمان نشینی انسان امروز را از حداقل تفریحات و بازی‌های سالم محروم نموده است.

از آنجایی که تفریح و سرگرمی از نیازهای اساسی انسان است، عدم توجه به این مهم می‌تواند صدمات جبران‌ناپذیری به پیکره روحی و روانی خانواده‌ها و در نتیجه به جامعه وارد نماید؛ در همین راستا نیاز به مکان‌هایی جهت بازی و سرگرمی شهروندان بیش از پیش احساس می‌شود و اختصاص مکان‌هایی در مناطق مختلف شهر به این مهم می‌تواند تا حد زیادی از این دغدغه کاسته و در مرتفع کردن این نیاز اساسی نقش مهمی ایفا کند. لذا ایجاد مجموعه شهربازی سرپوشیده یا

دانلود طرح توجیهی شهر بازی سرپوشیده-1398
قیمت : 15,000 تومان
بلافاصله پس از پرداخت، لینک دانلود فعال خواهد شد و شما می توانید فایل مورد نظر خود را دانلود کنید

حداقل هزینه بروز رسانی این طرح

یک میلیون و 800 هزار تومان

اگر طرح اختصاصی بخواهید هزینه

توسط

کارشناس طرح های توجیهی

اعلام میگردد

 

.

. .
🎁🎁🎁
 
هدیه دائمی خریداران طرح توجیهی

دانلود

 

 راهنمای طرح توجیهی 170 صفحه

   

🎁🎁🎁

   

❤️❤️❤️

در صورتی که برای دریافت طرح اماده. 

.

مشکل داشتید حتما در واتساپ

 

پیام بدهید تا ارسال شود

  گارانتی بازگشت وجه

در صورت عدم استفاده از فایل خریداری شده شماره کارت خود را ارسال کنید تا وجه عودت داده شود

2021-04-13T13:51:46+04:30

0 پاسخ

لطفا انتقاد ََ دیدگاه یا درخواست طرح توجیهی خود را ثبت کنید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.