دانلود طرح توجیهی شهر بازی سرپوشیده-1398

نوع فایل-  pdf –                            تعداد صفحات :15 صفحه

 

تاریخچه شهربازی

تماشاخانه‌های بزرگی که در سال 1133 میلادی شروع به کار کردند، به عنوان پدر شهربازی‌های مدرن امروزی محسوب می‌گردند. در ابتدای دوره ملکه الیزابت، تماشاخانه‌ها به شهربازی‌های مدرن همراه با سرگرمی‌های زیاد، بازی‌های متفاوت، مواد غذایی و نمایشگاه‌های عجیب مبدل شدند.

در عصر طلا، بسیاری از مردم امریکا زمان کمتری را صرف کار می‌کردند و از توانایی مالی بالاتری نسبت به گذشته برخوردار بودند. همراه با کسب درآمد تقریباً آسان و زمان بیشتر برای تفریحات آمریکایی بیشتر به سمت شهربازی‌ها جمع شدند. شهربازی‌های بسیاری در کنار شهرهای بزرگ افتتاح شده‌اند تا از این موقعیت اقتصادی مناسب بهره ببرند. این شهربازی‌ها بهترین مکان ممکن برای فرار از زندگی واقعی و مکانیکی شدن برای آمریکایی‌ها بود.

در اوایل سال 1955 میلادی صدها شهربازی درامریکا و کانادا مشغول به کار شدند. فشار شدید اقتصادی در سال 1930 و جنگ جهانی دوم در سال‌های 1940، سقوط شدیدی در صنعت شهربازی‌ها را باعث شده بود. در همین زمان بود که تلویزیون منبع اصلی تفریحات شده بود و خانواده‌ها زمان کمتری را در شهربازی‌ها سپری می‌کردند. از سال 1980 به بعد صنعت شهربازی بیش از گذشته شروع به رشد کرد. رشد بسیار زیاد شهربازی‌ها آنها را به سمت شهربازی‌های داستانی کشاند. به طور مثال قسمت‌هایی که بصورت فیلم‌های غربی یا به صورت فیلم‌های کارتونی والت دیزنی طراحی شده بودند.

زمان بروز رسانی حداقل 24 ساعت

دریافت طرح توجیهی   

دریافت طرح و سپس پرداخت وجه

.

بسته طلایی

.

❤️ ❤️❤️

.

سفارش طرح

مهلت طرح رایگان

به علت قطع شدن مکرر واتس آپ

فقط از طریق روبیکا

درخواست نمایید

 

2021-04-19T03:42:20+04:30

 ضرورت شهربازی

مشکلات روانی جوامع صنعتی امروز و فشارهای اجتماعی و اقتصادی رو به رشد انها از یک سو و از سوی دیگر زندگی آپارتمان نشینی انسان امروز را از حداقل تفریحات و بازی‌های سالم محروم نموده است.

از آنجایی که تفریح و سرگرمی از نیازهای اساسی انسان است، عدم توجه به این مهم می‌تواند صدمات جبران‌ناپذیری به پیکره روحی و روانی خانواده‌ها و در نتیجه به جامعه وارد نماید؛ در همین راستا نیاز به مکان‌هایی جهت بازی و سرگرمی شهروندان بیش از پیش احساس می‌شود و اختصاص مکان‌هایی در مناطق مختلف شهر به این مهم می‌تواند تا حد زیادی از این دغدغه کاسته و در مرتفع کردن این نیاز اساسی نقش مهمی ایفا کند. لذا ایجاد مجموعه شهربازی سرپوشیده یا

حداقل هزینه بروز رسانی این طرح

یک میلیون و 800 هزار تومان

اگر طرح اختصاصی بخواهید

هزینه توسط

کارشناس طرح های توجیهی

اعلام میگردد

دریافت طرح توجیهی

 

❤️❤️❤️

درخواست و دریافت طرح توجیهی

.

فقط در روبیکا و ایتا

 

 

2021-04-13T13:51:46+04:30
0 پاسخ

لطفا انتقاد ََ دیدگاه یا درخواست طرح توجیهی خود را ثبت کنید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *