گردشگری

طرح توجیهی گردشگری و سلامت-2 فایل-87 َصفحه  word

نوع فایل : pdf+word           تعداد صفحات ورد: 87 –             پی دی اف:  18              کل صفحات: 99               اشتغالزایی: 95 نفر

  فایل ها به تفکیک 

1- مجتمع گردشگری ……….-صفحات word  – 22      ظرفیت  780 نفر

2- نمونه گردشگری سلامت – صفحات 59 – word

3-ستاره کویر ……………….. – صفحات 18 – pdf            

 

100 ها میلیون دلار درآمد (خیره کننده) در سال 2013 فقط از گردشگری سلامت توسط کشورهای نزدیک به ما

 

170صفحه راهنما

 • راهنمای سایت
 • لطفا در خرید خود دقت کنید
 •  اگر شما طرح مورد نظر خود را بخرید 170 صفحه راهنمای طرح توجیهی را هم میتوانید رایگان دریافت کنید.
 • ❤️❤️❤️

امکان دانلود رایگان 170 صفحه

راهنمای طرح توجیهی

دکمه خرید و پرداخت آنلاین

این طرح توجیهی

پائین تر است

راهنمای طرح توجیهی

در تلگرام و واتساپ

مختص خریداران طرح آماده

9126264253

اگر به روز شده این طرح را لازم دارید

به همین شماره واتس آپ پیام بدید

===================================

« امکان دریافت رایگان

خلاصه این طرح توجیهی»

قبل از خرید برای

کلیه کاربران

🌺🌺🌺🌺🌺

و همچنین یک طرح توجیهی کامل جهت دانشجویان

فقط در پایین همین صفحه درخواست نمایید تا در واتساپ یا تلگرام ارسال گردد

از پاسخ به سفارشات ناقص و یا غیر از

طرح های موجود معذورم

صفحه اینستاگرام سایت

 

farokh_karafarini@

گارانتی بازگشت وجه

گارانتی بازگشت وجه

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

جهت خرید و واریز کارت به کارت

شماره کارت پایین صفحه

زیرکادر جستجو

عزیزانی که قصد جدی برای

سفارش طرح اختصاصی دارند 

طرح آماده بصورت رایگان

ارسال میشود

   

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

همانطور که بارها در سایت اعلام شده

طرح های آماده

   

قدیمی هستند

2021-04-19T03:42:20+04:30

این طرح شامل

 

طرح توجیهی مجتمع گردشگری تفریحی+نمونه گردشگری سلامت+ستاره کویر

 

دانلود رایگان خلاصه طرح توجیهی گردشگری 1399

 

 کشورهای نزدیک ما مانند هندوستان، سنگاپور و تایلند در سال 2013 فقط در بخش گردشگری سلامت میلیارد‌ها دلار نصیب‌شان شده است.

در سال ۲۰۱۷ میلادی بیش از ۱٫۳ میلیارد نفر سفر کردند و مجموع درآمد این صنعت بزرگ به ۱٫۲۳ تریلیون دلار رسید. سازمان جهانی گردشگری در گزارش سالانه خود از آمار و ارقام گردشگری بین‌المللی در سال ۲۰۱۷ رونمایی کرد که همچنان نشان از افزایش تقاضا برای گردشگری بین‌المللی در تمامی نقاط جهان دارد.

چینی‌ها همچنان «ولخرج‌ترین گردشگران جهان»
هم‌ کشورهایی با اقتصاد پیشرفته و هم کشورهایی با اقتصاد نوظهور، رشد خوبی از نظر میزان صرف هزینه گردشگران در مقاصد بین‌المللی در سال ۲۰۱۷ به ثبت رساندند. در این میان آمریکایی‌ها در مجموع ۱۲ میلیارد دلار بیشتر از سال قبل در مقاصد خارجی هزینه کردند که حاکی از رشد ۹ درصدی است. میزان هزینه‌های توریست‌های آمریکایی‌ در مقاصد خارجی طی سال ۲۰۱۷ در مجموع به ۱۳۵ میلیارد دلار رسیده است.

گردشگران چینی‌ سال گذشته ۸ میلیارد دلار بیشتر (۵ درصد رشد) از سال گذشته هزینه کردند که مجموع هزینه آن‌ها در سال به رقم چشمگیر ۲۵۸ میلیارد دلار در جهان می‌رسد. این کشور مهم‌ترین صادرکننده توریست در جهان است و توریست‌های چینی در مجموعه بیشترین هزینه‌ را در کشورهای مختلف خرج می‌کنند.

توریست‌های آلمانی با ۸۴ میلیارد دلار، بریتانیایی‌ها با ۶۳ میلیارد دلار و فرانسه با ۴۱ میلیارد دلار پس از چین و آمریکا، بیشترین هزینه را در مقاصد گردشگری خارجی در سال ۲۰۱۷ داشته‌اند.

گردشگران روسیه و برزیلی نیز به ترتیب ۵ و ۷ میلیارد دلار نسبت به سال گذشته خود بیشتر در کشورهای مختلف هزینه کردند. هزینه بالای گردشگران نشان‌دهنده افزایش ارتباطات، تسهیل اخذ ویزا و شکوفایی اقتصاد جهانی است.

در سال ۲۰۱۷ در مجموع ۱.۳۲۳ میلیارد نفر توریست‌ برای بازدید از مقاصد سایر کشورها خاک کشور خود را ترک کردند.

دریافت از طریق لینک تلگرام

دانلود محتویات و تصاویر همین صفحه

مجتمع تفریحی و گردشگری

با ظرفیت 780 هزار نفر در سال در بخش های مختلف در سال

مجری طرح:

………………………

محل اجرای طرح:

استان و شهرستان خودتان را بنویسید

 

 

 

خلاصه گزارش

 

1-عنوان فعالیت: مجتمع تفریحی و گردشگری
2-ظرفیت : 780 هزار نفر در سال در بخش های مختلف
3-مجری طرح: نام خود را بنویسید
4-محل اجرا : محل خودتان را بنویسید
5-اشتغال طرح : 95نفر
6-سرمایه ثابت طرح : 200587.93میلیون ریال
7-سرمایه گذاری کل طرح : 216435.82میلیون ریال
8-میزان زمین طرح : 35000متر مربع
9-میزان زمین بنا : 18460متر
10-میزان تسهیلات مورد نیاز : 131446.28میلیون ریال
11-نوع تسهیلات :
12-نقطه سربه سر جاری  : 43.23%
13-مدت برگشت سرمایه : 3.20سال
14-نرخ بازدهی سرمایه : 25.24%

طرح توجیهی و امکان سنجی برای احداث و راه اندازی مجتمع تفریحی و گردشگری ، آماده ی دانلود شده است.مجتمع تفریحی ، ورزشی و توریستی مورد بررسی در این طرح ، دارای زمینی به مساحت 10 هزار متر مربع ، و با قابلیت ایجاد اشتغال برای تعداد 16 نفر می باشد.

***

گردشگری یکی از منابع عمده درآمدزایی و ایجاد اشتغال در جهان به شمار می‌آید به طوریکه بسیاری از آن به عنوان صنعت اول دنیا یاد می‌کنند و بسیاری از کشورها همچون اسپانیا، فرانسه و ایتالیا بخش اعظمی از درآمد ارزی خود را از طریق گردشگری به دست می‌آورند.

هم اکنون صنعت گردشگری در بیشتر کشورهای جهان از سودآوری بالایی برخوردار است. به طوری که بسیاری از کشورها با درآمدهای حاصل از این صنعت، می توانند کشور خود را اداره کنند.

صنعت گردشگری را باید از چند جنبه مورد توجه قرار داد که اشتغال بالا، درآمدزایی، حفظ و صیانت از محیط زیست و در نهایت ایجاد روحیه تعامل و گفتگو از مهم‌ ترین دستاوردهای این صنعت در دنیا است.

در حالی که متوسط درآمد جهانی حاصل از گردشگری به میلیاردها دلار می رسد، این میزان در ایران در سال ۲۰۱۳ میلادی با ۴ میلیون گردشگر تنها برابر با ۵ میلیارد دلار بوده است.

در این میان

——————————————————–

باید گفت:گردشگری برای کشورهای دارای جاذبه‌های جهانگردی نظیر ایران می ‌تواند به مهم‌ترین منبع کسب درآمد ارزی تبدیل شود. مشروط بر اینکه برنامه‌ریزی صحیح و همه‌ جانبه توأم با آینده‌نگری برای آن تنظیم و اجرا شود. سرمایه‌ گذاری جهانی در صنعت گردشگری حاکی از آن است که گردشگری صنعتی از زمره صنایع توزیع‌ کننده درآمد است و هنگامی که جهانگرد وارد کشور می‌شود، در مقابل خدماتی که به وی ارائه می‌شود، باید هزینه پرداخت کند و این پرداخت ارزی خواهد بود. لذا این صنعت می ‌تواند جایگزین اقتصاد تک ‌محصولی یعنی درآمد نفتی شود.

این صنعت بعد از نفت می‌تواند مهم‌ترین گزینه برای درآمد ارزی در کشور باشد. چون کشور ایران در این موارد یک موقعیت بسیار استثنایی و ممتاز از نظر جذب جهانگرد داشته که آن درآمدهای ارزی هنگفتی را به دنبال خواهد داشت و موضوعات مورد علاقه جهانگردان در ایران به فراوانی یافت می ‌شود که از جمله طبیعت زیبا با خصوصیات اقلیمی و آب و هوایی ویژه، مردمی با فرهنگ و تمدن کهن، آداب و رسوم و سنن باستانی و اسلامی و اماکن بسیار قدیمی با سبک معماری بی ‌نظیر به‌ ویژه در شمال ایران که در کمتر کشوری می ‌توان پیدا کرد.

این در حالی است که متاسفانه در بیش از سه دهه گذشته از این صنعت غفلت کرده ایم و علیرغم توانمندی بالایی که در کشور ایران برای جذب گردشگر وجود دارد، این فرصت را به دیگر کشورها واگذار کرده ایم.

————————

در همین نزدیکی‌ها کشورهایی مانند هندوستان، سنگاپور و تایلند در سال 2013 فقط در بخش گردشگری سلامت میلیارد‌ها دلار نصیب‌شان شده است.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در حالی سهم ایران از گردش مالی بخش گردشگری سلامت را 400 تا 420 میلیون دلار اعلام می‌کند که امیدوار است با فعالیت‌هایی که قراراست در آینده پیگیری شود و با فرصت‌های جدید سرمایه‌گذاری‌ای که در این بخش فراهم شده تا پایان دولت یازدهم درآمد ایران از گردشگری سلامت به حدود سه میلیارد دلار برسد.

برگزاری نخستین کنفرانس بین‌المللی گردشگری سلامت که با حضور نمایندگان گردشگری کشورهای عضو اکو، روز گذشته در رامسر آغاز به کار کرد و تا فردا نیز ادامه خواهد داشت، فرصت خوبی بود تا مسئولان گردشگری کشور با بهره‌گیری از تجارب کشورهای مهمان، ضمن شناسایی فرصت‌ها و تهدیدهای بخش گردشگری سلامت، برای آینده این بخش از صنعت گردشگری کشور برنامه‌ریزی کنند.

‎به گزارش مهر، مسعود سلطانی‌فر، رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور در مراسم افتتاحیه این کنفرانس با اشاره به وضع کشور در بخش گردشگری سلامت گفت: در گذشته اگر افرادی که نیازمند عمل جراحی قلب باز یا عمل جراحی چشم بودند باید به کشورهای اروپایی سفر می‌کردند و اگر کسانی دچار بیماری‌های صعب‌العلاج می‌شدند امکان مقابله با این بیماری‌ها وجود نداشت، یا امکان استفاده از سلول‌های بنیادین در فرآیند درمان بیماری‌ها بسیار ناشناخته بود، اما هم‌اکنون به برکت سرمایه‌گذاری‌های خوبی که در عرصه‌های مختلف علوم پزشکی و توسعه خدمات درمانی صورت گرفته است، می‌توانیم در حوزه گردشگری سلامت جذب گردشگر داشته باشیم.

سلطانی‌فر با بیان این‌که در سال 2013 میلادی یک میلیارد و 187 میلیون گردشگر در دنیا جابه‌جا شده است، اظهار کرد: گردشگری در ایران به تنهایی این امکان را دارد که همه نیازهای ارزی کشور را تامین کند به شرطی که در یک دوره ده ساله در زمینه امکانات زیربنایی، زیرساخت‌ها، حمل و نقل و سایر موارد مرتبط با گردشگری سرمایه‌گذاری کنیم.

سلطانی‌فر با اشاره به سهم ناچیز ایران از درآمد گردشگری در دنیا افزود: از 1250 میلیارد دلار درآمد ارزی گردشگری در دنیا سهم کشور ما فقط 0.5 درصد است که باید برای افزایش این سهم به 3 درصد تلاش کنیم.

به گفته معاون رئیس‌جمهور، کشورهای هند، سنگاپور و تایلند در حوزه گردشگری سلامت قاره آسیا پیشگام بوده و ایران و اردن هم جزو کشورهای اسلامی‌ای هستند که زودتر از سایر کشورها در حوزه گردشگری سلامت فعالیت‌های خود را آغاز کرده‌اند.

***

یک سال طلایی برای همدان

پایتخت گردشگری

 

امروز با شروع سال ۲۰۱۸، یک سال طلایی برای همدان به عنوان پایتخت گردشگری آسیا آغاز شده است و از امروز همدان با بیش از یکهزار و ۸۰۰ اثر تاریخی

و گردشگری قدم در راه جهانی شدن می گذارد.

همدان در سال میلادی پیش رو، میزبانی ۲ رویداد بزرگ بین المللی را برعهده دارد، میزبانی ۵۰۰ عضو از بیش از ۱۵۰ کشور وابسته به سازمان جهانی گردشگری

و میزبانی وزاری خارجی ۳۴ کشور آسیایی که این ۲ رویداد بین المللی می تواند زمینه ساز رونق گردشگری خارجی و نقطه عطفی در معرفی ظرفیت‌ های

گردشگری استان همدان در عرصه جهانی و ارتقای صنعت گردشگری این استان باشد.

علاوه بر این، رویداد همدان ۲۰۱۸ می تواند تاثیر بسزایی در برندسازی مقاصد گردشگری همدان داشته و به شعار گردشگری پایدار، اشتغال پایدار و ارزش‌افزوده

پایدار جامه عمل بپوشاند.

لذا ضروری است که مسئولان و متولیان امر، استفاده بهینه از این فرصت پیش آمده را اولویت اول استان بدانند و با بهره گیری از ظرفیت بخش خصوصی و با برنامه ریزی

و هم افزایی، زمینه های بهره برداری از این رویداد مهم را برای توسعه پایدار گردشگری استان همدان فراهم کنند و با ایجاد تغییر نگرش به گردشگری، همدان را از مسیر

گردشگری به سوی مقصد گردشگری سوق دهند.

 

***امکانات همدان شایسته پایتخت گردشگری ۲۰۱۸ آسیا باشد رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر همدان در این خصوص گفت:

امکانات این شهر باید در حد و اندازه عنوان پایتختگردشگری ۲۰۱۸ آسیا باشد و در اجرای برنامه های این رویداد بین المللی، هدفمند پیش رفت.

 

رضوان سلماسی تاکید کرد: باید رونق گردشگری و ایجاد درآمد پایدار در همدان مهمترین هدف رویداد همدان ۲۰۱۸ باشد.

 

وی اضافه کرد: مدیریت شهری بدون تردید حوزه فعال در برگزاری باشکوه این رویداد فراملی است؛ اما باید توجه داشت که سایر ارگان ها نیز در اجرای

مطلوب آن مشارکت لازم را داشته باشند.

 

سلماسی بیان کرد: متولی اصلی اجرای این طرح، سازمان میراث فرهنگی است اما شهرداری نیز در آماده سازی پیرامون فضای شهری برنامه مدون

خواهد داشت و امیدواریم سایر ارگان ها نیز مشارکت کنند.

 

وی افزود: انتخاب همدان به عنوان پایتخت گردشگری آسیا در سال ۲۰۱۸ فرصت مناسبی برای گسترش ظرفیت های این حوزه در همدان در سطوح

بین المللی به ویژه کشورهای آسیایی است و باید از این ظرفیت به نحو مطلوب بهره برد.

 

***

رویداد همدان ۲۰۱۸، آزمون بزرگی برای سنجش توانمندی های همدان سخنگو شورای اسلامی شهر همدان نیز در این ارتباط گفت:برگزاری رویداد مهم همدان پایتخت گردشگری ۲۰۱۸، آزمون بزرگی برای میزان توانمندی این شهر در رونق گردشگری خارجی محسوب می شود.

 

کامران گردان در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: ایجاد بسترهای گردشگری زمینه ساز فراهم آوردن مقدمات میزبانی از این رویداد مهم بین المللی است و در این حوزه ساماندهی نقاط تاریخی و گردشگری شهر باید در اولویت قرار بگیرد.

 

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر همدان با تاکید بر ساماندهی روزبازارها، پارک ها و دیگر نقاط پرتردد مردمی، گفت: برای احداث بازارهای محلی و روز بازارها می توان از مشارکت سرمایه‌ گذاران کمک گرفت و ضمن ارایه تخفیف ویژه‌ برای اخذ پروانه، تمامی مناطق و شهرک ‌ها را به این بازارچه ها تجهیز کرد.

 

***حرکت به سوی توسعه گردشگری راهبرد اصلی همدان مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همدان با تاکید بر راهبرد اصلی استان مبنی بر حرکت به سوی توسعه گردشگری به عنوان محرک اقتصاد، تولید و اشتغال گفت: تشکیل شورای سیاستگذاری استانی، تعریف کمیته های مرتبط و تقسیم وظایف، تعریف پلان تبلیغات رویداد و آغاز تبلیغات محیطی، تعریف رویدادهای مختلف و اثرگذار و توزیع آنها در طول سال ۲۰۱۸ به منظور معرفی استان به عنوان مقصد گردشگری برای جامعه هدف از جمله اقدامات انجام شده است.

 

مالمیر افزود: برگزاری رویداد‌های بین ‌المللی می‌تواند نقش مهمی در معرفی ظرفیت‌ها و فرصت‌های گردشگری استان همدان به‌عنوان یکی از کهن‌ ترین استان‌های کشور داشته باشد و همدان با دارا بودن آثار فرهنگی‌ و تاریخی و جاذبه های طبیعی می تواند میزبان شایسته‌ ای برای رویداد‌های بین‌المللی باشد.

 

مدیرکل میراث ‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری همدان یادآور شد: تامین زیر‌ساخت ‌ها، افزایش جذب گردشگر خارجی و رونق صنایع ‌دستی مهم‌ ترین اهداف این اداره‌ کل در سال ۲۰۱۸ و هم‌ زمان با برگزاری رویداد بین ‌المللی همدان ۲۰۱۸ است تا از این طریق بتوانیم سهم بیشتری از بازارهای بین ‌المللی گردشگری کسب کنیم.

ورود 20 میلیون گردشگر تا 11 سال آینده

مسئولان سازمان گردشگری امیدوارند که درآمد کشور از بخش گردشگری تا سال‌های آینده افزایش پیدا کند و این هدف محقق نمی‌شود مگر این‌که سیاست‌ها و برنامه‌ریزی‌ها از هم‌اکنون روی جذب گردشگر خارجی متمرکز شود.

سهم ایران در سال گذشته از ورود گردشگر خارجی به کشور فقط 4.5 میلیون نفر بوده که این رقم در جایگاه خود چندان قابل توجه نیست، اما مسئولان گردشگری همچنان معتقدند که اگر درست و حساب شده پیش بروند شاید در سال‌های آینده تحولات خوبی در ورود گردشگر خارجی به کشور و درآمدزایی در این زمینه اتفاق بیفتد. به گفته رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور، ایران سال گذشته میزبان 4.5 میلیون گردشگری بوده است که باید در 11 سال آینده به 20 میلیون گردشگر با درآمد 25 تا 30 میلیارد دلار برسد. وی سهم ایران از گردشگری سلامت را 400 تا 420 میلیون دلار عنوان کرد و گفت: امیدواریم این میزان تا پایان دولت تدبیر و امید به 2.5 تا سه میلیارد دلار برسد.

————————

بسیاری از متخصصان اقتصادی بر این باورند در صورتی که درآمدهای بی زحمت نفتی و گازی نبود، چه بسا برای ادامه امور کشور می توانستیم در بخش های دیگر از جمله صنعت گردشگری خود را تقویت کنیم و رشد قابل توجهی داشته باشیم.

 

صنایع مرتبط با این صنعت از حوزه ساخت و ساز گرفته(ساخت هتل و متل) تا بخش های حمل و نقل، صنایع غذایی، صنایع دستی، رستوران داری، نساجی، پزشکی، صنعت نشر و بسیاری از زمینه های فرهنگی را شامل می شود.

همچنین ساخت آمفی تئاترها و سالن های بزرگ برای اجرای موسیقی زنده ایرانی که گردشگران خارجی هم می توانستند از آن بهره‌مند شوند، از جمله فعالیت‌های اشتغالزا محسوب می شود که می‌توانستیم چهره فرهنگی از خود به جهان ارائه دهیم.

با وجودی که ایران جزو ۱۰ کشور برتر جهان به لحاظ ظرفیت بالای ابنیه تاریخی است، اما تاکنون از این پتانسیل کمترین بهره مندی را داشته است و به راحتی از درآمدهای این صنعت که کشورهای دیگر نمی‌گذرند، ما گذشتیم.

با توجه به درآمد یکهزار و ۴۰۰ میلیون دلاری صنعت گردشگری درجهان، ما اگر بتوانیم ۲۰ درصد از این درآمد را بدست آوریم، اتفاقات خوبی در اقتصاد کشور خواهد افتاد به طوری که حتی می توانیم از فروش نفت بی‌نیاز شویم.وی با یادآوری خاطره‌ای از ترکیه، می افزاید: در شهر ازمیر اتاق کوچکی بود که یکبار کمال آتاتورک رهبر ترکیه جدید به آنجا رفته، حمام کرده و حوله اش هنوز در اتاق است. ترک ها از این اتاق به عنوان جاذبه گردشگری استفاده و درآمد از توریست ها جذب می کنند.

تردیدی نیست، جاذبه های گردشگری در ایران چه به لحاظ تاریخی، فرهنگی و اقلیمی بسیار بیشتر است که بی توجه به همه این مصادیق براحتی از آنها عبور می کنیم و حتی تا جایی پیش می رویم که در برخی مواقع آنها را تخریب کرده و تبدیل به خیابان و بزرگراه می کنیم.در یکی از میادین شهر رم، دیواری کوتاه از رم باستان باقیمانده است.

شهرداری شهر رم بدون آنکه به این دیوار که در وسط میدان قرار دارد، صدمه ای بزند، برای حفاظت از آن میله های آهنی قرار داده که مورد آسیب تردد خودروها قرار نگیرد.

 

یکی از ویژگی های گردشگری در ایران تنوع قومیت در ایران است که برای بسیاری از گردشگران دیدن این تنوع فرهنگی در یک کشور جذاب است.یکی از گردشگران آلمانی در سرای مشیر شیراز که از تنوع رنگ در پوشش زنان قشقایی به شگفت آمده بود، بیان داشت: دیدن این صحنه ها برای من بسیار شگفت انگیز است، تاکنون این همه تنوع رنگ را در یک جا ندیده بودم، ایران کشور شگفتی ها است.

تغییرات در جهان به سرعت در حال وقوع است و کشورها از فرصت‌های بسیاری برای بهبود زندگی مردم خود از آنها بهره مند می شوند.غفلت از هر فرصتی جفای آشکاری به مردم است، مردمی که برای حفظ عزت و غرورشان می توانستیم بجای پرداخت نقدی پول، شغل برای آنها ایجاد کنیم.

حکایت صنعت توریسم در ایران اگر مورد توجه قرار نگیرد، حکایت باربری است که بارش یخ بود، اما از تشنگی جان سپرد؛از این روبه صنعت گردشگری باید بها دهیم و از منافع حاصل از آن براحتی نگذریم؛غفلت از این صنعت نه تنها جفای آشکار به منافع ملی، بلکه به مردم است.

***

موارد مورد بررسی در طرح توجیهی احداث مجتمع تفریحی عبارتند از :

– فضای مورد نیاز

– میزان سالانه مصرف انرژی

– بررسی جاذبه های طبیعی و گردشگری شهر محل احداث طرح

– بررسی تمامی هزینه های مورد نیاز برای اجرا و پیاده سازی طرح

بر اساس نرخ بازار تمامی هزینه ها نیاز به برآورد مجدد و به روزرسانی خواهند داشت

==============================

سفارش طرح در کانال سروش

***

برای اخذ تسهیلات بانکی یا اخذ مجوز از سازمان های دولتی مانند سازمان صنعت معدن تجارت و یا جهاد کشاورزی و به وجود طرح توجیهی نیاز داریم. طرح توجیهی نیاز اولیه یک کارآفرین است حال چه برای یک کسب و کار کوچک چه احداث یک مجتمع عظیم صنعتی و تولیدی و یا کشاورزی و…. . طرح توجیهی معادل واژه انگلیسی Feasibility Study می باشد و عبارتست از گزارشی که امکان سنجی و توجیه پذیری یک طرح را از جنبه های مختلف بازار، فنی، مالی و اقتصادی مورد بررسی و مطالعه قرار می دهد. مقصود از طرح هر پروژه صنعتی و یا خدماتی می باشد که پس از اجرا وپیاده سازی در نهایت منجر به ارائه یک محصول و یا خدمت به مصرف کنندگان میانی و یا نهایی می گردد. یک طرح ممکن است شامل احداث یک کارخانه تولیدی و یا افزایش یک خط تولید به خطوط تولید یک کارخانه موجود و یا تأسیس یک شرکت خدماتی رفاهی و یا طرح های کشاورزی باشد. براین اساس می توان جهت تحلیل و بررسی هر تصمیم سرمایه گذاری یک گزارش توجیهی آماده نمود.طرح توجیهی ، شامل نمای کلی پروژه یا فعالیت اقتصادی و کسب و کاری است که قصد راه اندازی آن را دارند. پیش از شروع هر فعالیتی، در نظر گرفتن عوامل و شرایط موجود و بررسی آنها در موفقیت و پپش برد کسب و کار نقش اساسی ایفا می کند؛ چرا که هر فعالیتی که بدون تدبیر و برنامه ریزی آغاز شود ، محکوم به شکست خواهد بود. طرح توجیهی زوایای سرمایه گذاری از قبیل میزان سرمایه گذاری ، وضعیت بازار و وضعیت موجود یک طرح را برای سرمایه گذار روشن می کند تا سرمایه گذار بتواند تصمیم گیری راحت و درستی از مسیر انتخابیش داشته باشد

خلاصه و یا امکان دانلود خلاصه طرح توجیهی وجود دارد تا قبل از خرید ،  از محتویات طرح اطلاع یابید

در صورتی که طرح مورد نظر شما فاقد خلاصه طرح جهت دانلود است.اطلاع دهید تا بلافاصله  برای شما ارسال گردد

به جهت برخی تغییر قیمتها خواهشمند است ایمیل یا شماره تماس را هنگام خرید مرقوم  فرمائید

تا در صورتی که قیمت پائین تر آمده باشد بتوانیم تفاوت قیمت را عودت دهیم . با تمام این اوصاف

.کلیه نمونه طرح های توجیهی دارای ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت هستند

بدیهی است پس از برگشت پول مجاز به استفاده از فایل های دریافتی نخواهید بود .

———————————————————————————————–

 

http://www.tojihi.com               نگارش طرح توجیهی اختصاصی  – بروز رسانی طرح های توجیهی آماده

لطفاً هر گونه مشکل در خرید و نظر خود را در مورد این محصول درسایت درج نمائید

شماره تماس- 55544980 -021 تلفن همراه –  09126264253

www.tojihi.com

سابقه سایت از سال  1390

بعد از خرید دریافت فایل فقط از طریق لینک تلگرام میباشد


طرح توجیهی گردشگری -87 صفحه word
قیمت : 29,500 تومان
بلافاصله پس از پرداخت، لینک دانلود فعال خواهد شد و شما می توانید فایل مورد نظر خود را دانلود کنید

هدیه سایت به مشتریان

.......
🎁🎁🎁
.......
 
هدیه خریداران طرح توجیهی
 
 راهنمای طرح توجیهی 170 صفحه
   

🎁🎁🎁

   

❤️❤️❤️

 • در صورتی که برای دریافت فایل
 

خریداری شده

 
 • مشکل داشتید حتما در واتساپ
 
 • پیام بدهید تا ارسال شود
 
2021-04-13T13:51:46+04:30
4 پاسخ
 1. گلشن
  گلشن گفته:

  درود
  ممنون از سایت عالی تون
  گلشن ملکی هستم
  دانشجوی وکالت
  کارشناسی
  از دانشگاه ازاد باراجین
  طرح توجیهی گردشگری تفریحی میخواستم برام ارسال کنید سپاس
  شمارت تل و واتساپ*****
  https://www.tojihi.com/%d8%b7%d8%b1%d8%ad-%d8%aa%d9%88%d8%ac%db%8c%d9%87%db%8c-%da%af%d8%b1%d8%af%d8%b4%da%af%d8%b1%db%8c-1399-%d8%ae%d9%84%d8%a7%d8%b5%d9%87/

  پاسخ

دیدگاه یا درخواست طرح توجیهی را ثبت کنید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *