طرح توجیهی امکان سنجی 9000 تن یخ بسته بندی شده 82 صفحه

 

 

نوع فایل : pdf

تعداد صفحات :82

ظرفیت : 9000 تن

اشتغالزایی:17

http://www.tojihi.com

زمان بروز رسانی حداقل 24 ساعت

دریافت طرح توجیهی

دریافت طرح و سپس پرداخت وجه

.

بسته طلایی

.

❤️ ❤️❤️

.

سفارش طرح

مهلت طرح رایگان

مخصوص کسانی که در حال حاضر

فقط ماهانه زیر دو میلیون

درآمد دارند

 

2021-04-19T03:42:20+04:30

 

ماشین بسته بندی اتوماتیک یخ لوله ای

یخ لوله ای را پس از تولید معمولا در کیسه های پلاستیکی برای توزیع بسته بندی میکنند . بسته بندی برای حفظ کیفیت بهداشتی یخ ضرورت دارد . وزن بسته های یخ در گروه سبک وزن از ۱ تا ۲ / ۲ کیلوگرم و نوع سنگین از ۱۰ تا ۲۵ کیلوگرم میباشد . بسته های با وزن سبک را میتوان بصورت چند تائی در کیسه های بزرگتر بسته بندی نمود . جنس پلاستیک بکار رفته در بسته بندی از نوع پلی اتیلن یا PE میباشد که بصورت نوار در دستگاه بسته بندی قرارگرفته و عمل پر کردن و دوخت کیسه بصورت کاملا اتوماتیک با ماشین انجام میگردد .

این ماشین ها یخ های تولید شده که عموما از نوع لوله ای و مکعبی هستند را در داخل کیسه های مخصوص پر میکنند. حتی میتوانند دارای دستگاه های بسته بندی نیز باشند و عمل دوخت کیسه را انجام دهند.جنس آنها استیل ضد زنگ یا آلومینیوم است.انواع متداول این دستگاه ها به شرح زیر است:

Top feed Automatic Bagger

سرعت کار این ماشین ها حدود ۲۰ کیسه با حجم مشخص در دقیقه است.یخ مستقیما از قیف بالایی وارد میشود در حالی که یک غلطک چرخان قطعات یخ را در حجم مشخص شده در داخل کیسه ها می ریزد.دستگاهی به نام وزنده به داخل کیسه ها می دمد تا کیسه ها از لحاظ باز بودن و ورود یخ آماده شود.وقتی که کیسه ها پر شدند اپراتور کیسه ها را به محل بستن کیسه ها میبرد.جنس این ماشین ها میتواند استیل یا گالوانیزه باشد.

Bottom Feed Automatic Filler

ویژگی های این ماشین کاملا شبیه Top Feed است فقط در این ماشین یخ های تولید شده توسط یک نقاله بالا آورده شده و داخل قیف ریخته میشود.

SwiftPak Automatic Baler

این سیستم بازده کاری را بالا برده و در کاهش هزینه های حمل داخل کارخانه موثر است,ویژگی های این سیستم شامل:

مقاومت در برابر خوردگی.برنامه ریزی کامپیوتری و PLC.شمارش کیسه ها و تنظیم تعداد کیسه ها در دستگاه.نوار نقاله جدا شونده.تنظیم شدن با کیسه های با عرض و ارتفاع مختلف.سیستم آن کاملا فنوماتیک میباشد.

JMC Automatic Baler

این ماشین برای پر کردن کیسه های حجیم و بزرگ آیس تیوب ها متناسب است,سرعت تغذیه و پر کردن کیسه ها تا ۶۰ کیسه در دقیقه بالا میرود.میتواند با خطوط پر کنی سریع نظیر سیستم هایandseal form(FFS) مجهز شود.میتوان نقاله را به آن متصل نمود یا جدا کرد.میتوان با ماشین های اتوماتیک دوخت سیمی یا دوخت گرمایی مجهز شود.

بسته بندی و پوشش مناسب یخ عاملی مهم در حفاظت یخ از عواملی نظیر هوا، نور، گرما، گرد و غبار و آلودگی های محیطی میباشد.

بسته بندی یخ بهداشتی

یخ بهداشتی در ایران معمولا به دو روش تولید میگردد:

روش اول : در اولین روش آب در داخل کیسه هایی ریخته می شود و سپس کیسه ها در داخل قالب ها گذاشته شده و قالب ها منجمد می شوند و یخ در اوزان دو، پنج و ده کیلویی عرضه می شود.

روش دوم : در روش دوم آب در داخل قالب ها ریخته شده و سپس قالب ها منجمد می شوند، پس از تخلیه قالب ها یخ حاصل از آن در اوزان دو، پنج و ده کیلویی بسته بندی می شود در روشی دیگر آب را در کیسه های یک لیتری پر می کنیم و این کیسه ها را در تونل انجماد قرار می دهیم و بدین ترتیب یخ یک کیلویی به مصرف کننده عرضه می شود. .

روش سوم: در این روش آب را در کیسه های یک لیتری پر می کنیم و این کیسه ها را در تونل انجماد قرار می دهیم و بدین ترتیب یخ یک کیلویی به مصرف کننده عرضه می شود.

با عرضه یخ بدون پوشش، بیش از نیمی از یخ در مراکز عرضه آب شده و هدر می شود و با بسته بندی مناسب مدت زمان ماندگاری یخ افزایش می یابد. جنس مواد بسته بندی یخ کیسه های پلی اتیلنی است.

امروزه در کشور های پیشرفته دنیا تولید یخ قالبی به شکل سنتی کاملا منسوخ گردیده و بجای آن از انواع ماشین های یخساز اتوماتیک برای تولید یخ استفاده میشود که:

– بدون دخالت دست و کاملا بهداشتی در مدت کوتاه یخ تولید میکنند .

– یخ تولیدی این ماشین ها در کیسه های پلاستیکی با دستگاه خود کار پر شده و بصورت بسته بندی شده در اختیار مصرف کننده گان قرار میگیرد که این نوع یخ در سوپر مارکتها و یا در فروشگاههای مواد غذائی نیز عرضه میگردد .

– یخ تولید شده توسط ماشین های اتوماتیک در اشکال مختلف بوده که شامل یخ لوله ای و یخ صفحه ای خرد و یخ پولکی میباشد که نوع لوله ای یا لیوانی آن برای مصارف عمومی مناسب تر است.

– نکته حائز اهمیت آنست که در صورت تمایل به عرضه یخ به شکل قالبی میتوان یخ بهداشتی تولید شده را با استفاده از ماشین پرس یخ بدون دخالت دست و با شیوه کاملا بهداشتی به قالب یخ ۲۵ کیلوگرمی تبدیل نمود.

– مهم تر آنکه با این تغییر در سیستم تولید یخ ۵۰% در مصرف آب و ۳۰% در مصرف برق در تولید صرفه جوئی میشود

(استاندارد۶۶۹۴آب آشامیدنی بسته بندی شده)یخ در حین تولید حمل و نقل، نگهداری، جابجائی و توزیع از طریق منابع مختلفی چون وسایل انجماد آب، ظروف و افرادی که در تولید و جابجائی آن دخالت دارند در معرض آلودگی میکروبی قرار می گیرد. یخی برای مصرف انسان مناسب است که آب حاصل از ذوب شدن آن از نظر ویژگیهای باکتریائی ،فیزیکی و شیمیایی دارای مشخصات آب آشامیدنی باشد.شرایط نگهداری نمونه یخ و انتقال آن به آزمایشگاه همانند نمونه آب برای آزمایش باکتریولوژی میباشد.

بطور کلی استفاده از هر نوع مواد بازیافتی جهت پیچیده و پوشاندن قالب های یخ ممنوع است.یخ طبق تعریف FDAوبیشتر ایالت های آمریکا یک ماده غذایی میباشد و کلیه موازین بهداشتی برای محصولات غذایی دیگر را نیز باید برای یخ بکار برد.

آب مصرفی برای تولید یخ باید آب آشامیدنی باشد ,آبی که از بخش خصوصی آورده میشود باید بازسازی شده,محافظت شده و تحت شرایط و مقررات مذکور نگهداری گردد.

جنس کیسه های بسته بندی یخ :

جنس آنها از فیلم(linear low density polyethylene) LLDPE که دارای ۵ درصد EVA(ethylene vinyl acetate) جهت اضافه کردن قدرت و استحکام به کیسه میباشد تا دربرابر دماهای زیر نقطه انجماد و فشار وارده در حین حمل و نقل مقاوم باشند

این رزین ها باید ۱۰۰% طبیعی بوده و عاری از هرگونه چربی حیوانی,فلزات سنگین و مواد دیگر باشد.

سایز کیسه ها معمولا ۵ lbs, 8 lbs, 10 lbs and 25 lbs میباشد و ضخامت آنها بین ۱٫۵ تا ۲٫۵ میلیمترمیباشد که نسبت مستقیم با سایز دارد و در صورت بزرگ بودن سایز ضخامت نیز افزایش می یابد.

دستگاه های دوخت کیسه ها:

بسته به سایز بسته و سرعت درب بندی فرق میکنند

دو نوع Wire bag closers و Hot Air Seal بسیار پرکاربرد میباشند.

دوخت سیمی :

دوخت سیمی نوع استاندارد برای بستن درب کیسه های ۲۵پوندی در صنعت است,این ماشین بطور خودکار کیسه ها را جمع وتوسط سیم فلزی دوخت میکند.این بسته بندی ها ساده,ایمن و طراحی ساده ای دارند و کم قیمت ترین و مطمِئن ترین درز بندی در صنعت تولید یخ میباشند که بعد از اینکه کیسه ها پر شدند با استفاده ازسیم های گالوانیزه با درجه ۱۵ تا ۱۸و توسط ابزار های مخصوص گره زنی یا بصورت اتوماتیک گره زده میشوند.

===============================================

 

برای اخذ تسهیلات بانکی یا اخذ مجوز از سازمان های دولتی مانند سازمان صنعت معدن تجارت و یا جهاد کشاورزی و … به وجود طرح توجیهی نیاز داریم. طرح توجیهی نیاز اولیه یک کارآفرین است حال چه برای یک کسب و کار کوچک چه احداث یک مجتمع عظیم صنعتی و تولیدی و یا کشاورزی و…. . طرح توجیهی معادل واژه انگلیسی Feasibility Study می باشد و عبارتست از گزارشی که توجیه پذیری یک طرح را از جنبه های مختلف بازار، فنی، مالی و اقتصادی مورد بررسی و مطالعه قرار می دهد. مقصود از طرح هر پروژه صنعتی و یا خدماتی می باشد که پس از اجرا وپیاده سازی در نهایت منجر به ارائه یک محصول و یا خدمت به مصرف کنندگان میانی و یا نهایی می گردد. یک طرح ممکن است شامل احداث یک کارخانه تولیدی و یا افزایش یک خط تولید به خطوط تولید یک کارخانه موجود و یا تأسیس یک شرکت خدماتی رفاهی و یا طرح های کشاورزی باشد. براین اساس می توان جهت تحلیل و بررسی هر تصمیم سرمایه گذاری یک گزارش توجیهی آماده نمود.طرح توجیهی ، شامل نمای کلی پروژه یا فعالیت اقتصادی و کسب و کاری است که قصد راه اندازی آن را دارند. پیش از شروع هر فعالیتی، در نظر گرفتن عوامل و شرایط موجود و بررسی آنها در موفقیت و پپش برد کسب و کار نقش اساسی ایفا می کند؛ چرا که هر فعالیتی که بدون تدبیر و برنامه ریزی آغاز شود ، محکوم به شکست خواهد بود. طرح توجیهی زوایای سرمایه گذاری از قبیل میزان سرمایه گذاری ، وضعیت بازار و وضعیت موجود یک طرح را برای سرمایه گذار روشن می کند تا سرمایه گذار بتواند تصمیم گیری راحت و درستی از مسیر انتخابیش داشته باشد

خلاصه و یا امکان دانلود خلاصه طرح توجیهی وجود دارد تا قبل از خرید ،  از محتویات طرح اطلاع یابید

در صورتی که طرح مورد نظر شما فاقد خلاصه طرح جهت دانلود است.اطلاع دهید تا بلافاصله  برای شما ارسال گردد

به جهت برخی تغییر قیمتها خواهشمند است ایمیل یا شماره تماس را هنگام خرید مرقوم  فرمائید

تا در صورتی که قیمت پائین تر آمده باشد بتوانیم تفاوت قیمت را عودت دهیم . با تمام این اوصاف

.کلیه نمونه طرح های توجیهی دارای ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت هستند

بدیهی است پس از برگشت پول مجاز به استفاده از فایل های دریافتی نخواهید بود .

———————————————————————————————–

برای اخذ وام و تسهیلات نیاز به طرح توجیهی به روز و اختصاصی دارید.

شرایط تهیه طرح توجیهی اختصاصی و به روز بدین شرح است

مبلغ نوشتن هر طرح توجیهی 150 الی 250 تومان…….طرح های کارا 50 تومان ………

طرح تفصیلی و با جزئیات…….(دو میلیون تومان )

میتوانید از یکی از سه طریق  درخواست خود را ثبت نمائید .

1-درخواست به روزرسانی طرح توجیهی در سایت

2- تماس و ارائه اطلاعات اولیه از طریق سروش – تلگرام 

3- ارائه اطلاعات اولیه از طریق ایمیل 

اطلاعات اولیه مورد نیاز برای درخواست طرح اختصاصی

1-اندازه زمین و قیمت آن

2-اگر اجاره هست مبلغ رهن اولیه و اجاره ماهیانه و مدت اجاره؟

3-اندازه ساخت و ساز؟

4-بیان خدمات ارائه شده به مشتری

5-فاصله از آب و برق و گاز؟

6-لیست تجهیزات؟

——————————————

لطفاً هر گونه مشکل در خرید و نظر خود را در مورد این محصول درسایت درج نمائید

شماره تماس- 55544980 -021 تلفن همراه –  09126264253 www.tojihi.com

سابقه سایت از سال  1390

حداقل هزینه بروز رسانی این طرح

یک میلیون و 800 هزار تومان

اگر طرح اختصاصی بخواهید

هزینه توسط

کارشناس طرح های توجیهی

اعلام میگردد

دریافت طرح توجیهی

 

❤️❤️❤️

درخواست و دریافت طرح توجیهی

.

فقط در واتس اپ

 

 

2021-04-13T13:51:46+04:30
0 پاسخ

لطفا انتقاد ََ دیدگاه یا درخواست طرح توجیهی خود را ثبت کنید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.