طرح توجیهی امکانسنجی تولید دستگاه آب میوه گیری- word قابل ویرایش

نوع فایل :word                  تعداد صفحات : 92

 

 

 

اهداف اصلی در چهارچوب رشد و توسعه صنایع لوازم خانگی

 

ارتقاء کمی و کیفی محصولات ، تامین نیاز ( و تقاضای ) بازار داخلی ، صدور محصولات به خارج از کشور و ایجاد پایه های محکم برای تضمین سلامت فعالیت صنعت برای سال های آینده از اهداف اصلی در این صنعت می باشد .

زمان بروز رسانی این طرح یک هفته

پایان رایگان
2021-04-19T03:42:20+04:30

به منظور نیل به اهداف ذکر شده ، مدیریت صنایع لوزم خانگی می بایستی با تجدید نظر در نگرش و عملکرد خویش ، که نتیجه طبیعی مشکلات موجود در سال های گذشته می باشد ،‌خود را آماده شرایط جدید بنماید . مهمترین حرکت در زمینه ، یافتن آگاهی های لازم در زمینه شناخت اهمیت عناصر حیاتی در دستیابی به اهداف تعریف شده می باشد. به عنوان نمونه التزام عملی به ایجاد ، توسعه بهره برداری از واحد های R&D در کارخانجات ، متکی به اعتقاد واقعی و نه صوری به اهمیت این موضوع خصوصاً از نظر اقتصادی است . به همین منظور ، با توجه به اطلاعات موجود درباره گرش مدیران صنعت ، طراحی و اجرای برنامه های آموزشی تخصصی و مشخص مدیریتی  در سطوح بالا و با استفاده از پیشرفته ترین امکانات بین المللی ، از ضروریات است .

شرایط و جبر موجود سالهای گذشته ، دولت و خصوصاً وزارت صنایع را به تعمیم شعار تولید ، و تولید واداشته بود. در شرایط امروز فقط کیفیت ، کیفیت و کیفیت مطرح است.

دسترسی به کیفیت مطلوب در ارتباط با صنعت حساس لوازم خانگی و رقابت خشن در سطح جهان ، به عنوان یک هدف حیاتی مطرح است . به منظور دستیابی به کیفیت قابل اعتماد در مقایسه با محصولات کشور های دیگر ، راههای مشخصی وجود دارند .

آبمیوه-گیری--jh-151

که عبارتند از :

  • تجهیز بخش های R&D و مهندسی – طراحی کارخانجات
  • آموزش متخصصین مسئول کیفیت محصول مانند طراحان ، تکنولوژیست ها و مهندسین نه فقط با استفاده از امکانات داخلی بلکه از طریق اعزام آنها به کشور های صنعتی و مشارکت در فعالیت های طراحی کیفی لوازم خانگی در شرکتها و کشورهای معتبر
  • مهندسی معکوس و تحلیل دقیق خصوصیات محصولات برجسته و استفاده از آنها در محصولات داخلی
  • استفاده از تجربیات متخصصین خارجی به صورت دعوت آنها برای همکاری در پروژه های داخلی در کنار متخصصین ایرانی ، برگزاری سخنرانی ها و دوره های آموزشی توسط آنها

– شناسایی واحد های تولید کننده مواد و تجهیزات مورد استفاده در صنعت و برنامه ریزی سیستمآتیک برای کمک به ارتقاء کیفیت محصولات انها خصوصاٌ الکتروموتور در ارتباط با انواع الکتروموتور مورد استفاده در لوازم خانگی ، نیاز به تجدید نظر اساسی و تدوین سیاستهای نظارتی و حمایتی مشخص و صنعت تولید الکتروموتور وجود دارد که به عنوان قلب محصول می بایستی از کیفیتی بسیار بالا برخوردار باشد. در مورد دستگاه آبمیوه گیری اصلی ترین آیتم در تعیین کیفیت محصول یک تولید کننده نسبت به تولید کننده دیگر الکتروموتور دستگاه می باشد

آبمیوه-گیری-1

توجه کشور های پیشرو در صنعت لوازم خانگی به ارتقاء دائمی کیفیت الکتروموتورها و تایید دائمی و تکنولوژی های جدید ، نشان دهنده اهمیت موضوع است که شرکت تحقیقاتی امید وار است با حمایت وزارت صنایع بتواند کاری اساسی در این خصوص صورت دهد .

 

بررسی اهداف بلند مدت پروژه :

مسئله مهمی که در تعیین سطح تقاضا بایستی در نظر گرفته شود امکان صادرات این محصول به صورت گسترده می باشد . از آنجایی که شرایط اقلیمی ، جنوب و شمال خلیج فارس و دریای عمان کاملاٌ مشابه به یکدیگر هستند و به علاوه وضعیت برای محصول جهت صادرات وجود داشته باشد . البته ناگفته نماند که مسئله کیفیت و انتخاب شرایط مناسب کار برای محصولات تولید شده می تواند تضمین کننده صادرات باشد .

 

تاریخچه تولید و وضعیت فعلی تولید کنندگان :

اولین ماشین های آبمیوه گیری به عنوان توسعه اولین صنعت الکتروموتور و رواج استفاده از انواع الکتروموتورها در لوازم خانگی تولید شدند به طوری که در آنها کار حاصل از چرخش روتور جایگزین کار حاصل از دست انسان گردید. در سال 1932 شرکت Electric  Chicago  اولین آبمیوه گیری اتوماتیک با نام Juicit  را وارد بازار نمود.

در کشور ما سابقه واردات این محصول به سالهای قبل از انقلاب بر می گردد همزمان با فراگیر شدن جهانی این محصول و رشد اقتصادی ناشی ار فروش نفت کشور طی آن سالها امکان واردات انبوه این کالا ها فرآهم شد . به تدریج با همکاری فنی شرکتهای سازنده اصلی مانند توشیبا و ناسیونال ، تولید این محصول تقویت شد و در حال حاضر اینکه آبمیوه گیری در داخل کشور تولید می گردد .

کالا مورد نظر به عنوان کالای مصرفی مطرح می باشد که در اقلب منازل به عنوان لوازم خانگی به منظور گرفتن آبمیوه جات و برخی سبزیجات کاربرد دارد . در مورد کالاهای جانشینی کالای مورد نظر تنها می توان به نوع قدیمی دستگاه آبمیوه گیری اشاره کرد که در آن تفاله میوه و سبزیجات پس از استحصال ْآب آنها داخل دستگاه جمع شده و به تناوب نیاز به باز کردن دستگاه و تخلیه تفاله های جمع شده میباشد. در واقع می توان گفت که محصول مورد نیاز دارای کالای جانشینی به گونه ای که در مورد برخی کالاها مطرح است نمی باشد در اینجا باید خاطر نشان کرد که در سالهای اخیر چند کاره ها ( معروف به مولینکس ) به عنوان کالای جانشین این محصول از کشور های دیگر وارد می شود و به ندرت توسط تولید کنندگان داخلی تولید می شوند.


برای اخذ وام و تسهیلات نیاز به طرح توجیهی به روز و اختصاصی دارید.
شرایط تهیه طرح توجیهی اختصاصی و به روز بدین شرح است
مبلغ نوشتن هر طرح توجیهی 150 الی 250 تومان…….طرح های کارا 50 تومان ………
طرح تفصیلی و با جزئیات…….(دو میلیون تومان )
میتوانید از یکی از سه طریق درخواست خود را ثبت نمائید .
1-درخواست به روزرسانی طرح توجیهی در سایت
2- تماس و ارائه اطلاعات اولیه از طریق سروش – تلگرام
3- ارائه اطلاعات اولیه از طریق ایمیل
اطلاعات اولیه مورد نیاز برای درخواست طرح اختصاصی
1-اندازه زمین پروژه و قیمت آن
2-اگر اجاره هست مبلغ رهن اولیه و اجاره ماهیانه و مدت اجاره؟
3-اندازه ساخت و ساز؟
4-بیان خدمات ارائه شده به مشتری
5-فاصله از آب و برق و گاز؟
6-لیست تجهیزات؟
——————————————
در صورت داشتن تراکنش های ناموفق اینجا کلیک کنید

لطفاً هر گونه مشکل در خرید و نظر خود را در مورد این محصول درسایت درج نمائید

شماره تماس- 55544980 -021 تلفن همراه – 09126264253

www.tojihi.com

سابقه سایت از سال 1390

طرح توجیهی امکانسنجی تولید دستگاه آب میوه گیری- word قابل ویرایش
قیمت : 15,000 تومان
بلافاصله پس از پرداخت، لینک دانلود فعال خواهد شد و شما می توانید فایل مورد نظر خود را دانلود کنید

حداقل هزینه بروز رسانی این طرح

یک میلیون و 800 هزار تومان

اگر طرح اختصاصی بخواهید هزینه

توسط

کارشناس طرح های توجیهی

اعلام میگردد

 

.

. .
🎁🎁🎁
 
هدیه دائمی خریداران طرح توجیهی

دانلود

 

 راهنمای طرح توجیهی 170 صفحه

   

🎁🎁🎁

   

❤️❤️❤️

در صورتی که برای دریافت طرح اماده. 

.

مشکل داشتید حتما در واتساپ

 

پیام بدهید تا ارسال شود

  گارانتی بازگشت وجه

در صورت عدم استفاده از فایل خریداری شده شماره کارت خود را ارسال کنید تا وجه عودت داده شود

2021-04-13T13:51:46+04:30

0 پاسخ

دیدگاه یا درخواست طرح توجیهی را ثبت کنید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.