نه طرح توجیهی بازیافت مواد

نوع فایل pdf

بازیافت مواد

1-بازیافت ضایعات eva

2-بازیافت ضایعات سنگی

3‌-بازیافت انواع مختلف آلیاژ

4-بازیافت ظروف آب میوه

زمان بروز رسانی حداقل 24 ساعت

دریافت طرح توجیهی   

دریافت طرح و سپس پرداخت وجه

.

بسته طلایی

.

❤️ ❤️❤️

.

سفارش طرح

مهلت طرح رایگان

به علت قطع شدن مکرر واتس آپ

فقط از طریق روبیکا

درخواست نمایید

 

2021-04-19T03:42:20+04:30

5-بازیافت شیشه

6-بازیافت مواد

7-بازیافت ظروف

8-بازیافت ضایعات پلاستیکی

9- بازیافت مواد پلاستیکی

 

هزینه 9 طرح 130 تومن

بازیافت مواد استفاده شده

.

بازیافت به طور کلی موجب حفظ منابع طبیعی ، کاهش آلودگی آب ، خاک و هوا ، کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و سایر گازهایی که برای سلامتی انسان ، حیات وحش و محیط زیست مضر هستند. کاهش میزان زباله ها و گازها و سموم منتشر شده توسط آنها ، ایجاد بیشتر فضای موجود در محل های دفن زباله برای از بین بردن زباله های غیر قابل بازیافت یا زمینه سازی برای اختصاص محل های دفن زباله به سایر فعالیت ها و در نهایت بهبود اقتصاد در زمینه های مختلف.

مراحل کلی بازیافت.

۱- جمع آوری

جمع آوری زباله های بازیافتی به سه روش انجام می شود. کمپرسی ، مراکز بازیافت و بازیافت ایمن و استاندارد زباله و برنامه هایی با هدف بازیافت مواد از مردم.

ظروف زباله که معمولاً در نقاط مختلف شهر قرار دارند ، توسط شهرداری ها برای جمع آوری زباله های خانگی نصب می شود. در برخی از کشورها مانند استرالیا ، کانادا ، انگلستان ، نیوزلند و اسپانیا این روش جمع آوری به طور جدی دنبال می شود و حتی در انگلستان وجود این سطل‌ها به‌ صورت مجزا در هر خانه برای حداقل دو ماده‌ی بازیافتی الزامی شده است.

مراکز دفع و بازیافت زباله اغلب در مکانهایی قرار دارند که امکان نصب سطل زباله وجود ندارد. در این مکانها ، عملیات تفکیک و طبقه بندی زباله انجام می شود و دفن زباله های قانونی تحت نظارت این مراکز مدیریت می شود.

برنامه های خرید محصولات بازیافتی به اشکال مختلف وجود دارد. به عنوان مثال ، تولیدکنندگان موادی که در بطری ها و قوطی های ساخته شده با مواد قابل بازیافت عرضه می شوند ، آنها را با قیمتی بالاتر از قیمت واقعی محصول عرضه می کنند و اگر مصرف کننده قوطی یا بطری محصول را به فروشنده برگرداند ، اضافی پرداخت، پولی که برای این کار به مصرف کننده بازگردانده می شود بسیار ناچیز است.

به همین دلیل ، ممکن است برخی از افرادی که درک خوبی از فرهنگ بازیافت ندارند.حاضر به بازگشت بطری ها نباشند. مواد بازیافتی دقیقاً مانند مواد اولیه خریداری می شوند و قیمت این مواد مانند مواد اولیه کم یا زیاد می شود………..     .

…………..

ابتدا فایل را در روبیکا دریافت و سپس وجه آن را واریز نمایید

حداقل هزینه بروز رسانی این طرح

یک میلیون و 800 هزار تومان

اگر طرح اختصاصی بخواهید

هزینه توسط

کارشناس طرح های توجیهی

اعلام میگردد

دریافت طرح توجیهی

 

❤️❤️❤️

درخواست و دریافت طرح توجیهی

.

فقط در روبیکا و ایتا

 

 

2021-04-13T13:51:46+04:30
0 پاسخ

لطفا انتقاد ََ دیدگاه یا درخواست طرح توجیهی خود را ثبت کنید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *