دانلود پکیج طلایی طرح های توجیهی- بیش از 1200 طرح

 

پکیج

 

 

 

بسته طرح های توجیهی

که در دو بخش آماده دانلود میباشد .

بسته 800 عددی

بسته 1200 عددی که تکمیل شده بسته قبل میباشد

حجم کل : یک گیگ و هفتاد مگ

کلیه خریداران امکان استفاده از طرح های جدید را نیز خواهند داشت

 

 

طرح توجیهی چیست

 

طرح توجیهی برای اخذ تسهیلات بانکی یا اخذ مجوز از سازمان های دولتی مانند سازمان صنعت معدن تجارت و یا جهاد کشاورزی و … به وجود طرح توجیهی نیاز داریم. طرح توجیهی نیاز اولیه یک کارآفرین است حال چه برای یک کسب و کار کوچک چه احداث یک مجتمع عظیم صنعتی و تولیدی. طرح توجیهی معادل واژه انگلیسی Feasibility Study می باشد و عبارت است از گزارشی که توجیه پذیری یک طرح را از جنبه های مختلف بازار، فنی، مالی و اقتصادی مورد بررسی و مطالعه قرار می دهد.
طرح توجیهی، شامل نمای کلی پروژه یا فعالیت اقتصادی و کسب و کاری است که قصد راه اندازی آن را دارند. پیش از شروع هر فعالیتی، در نظر گرفتن عوامل و شرایط موجود و بررسی آنها در موفقیت و پپش برد کسب و کار نقش اساسی ایفا می کند؛ چرا که هر فعالیتی که بدون تدبیر و برنامه ریزی آغاز شود، محکوم به شکست خواهد بود. طرح توجیهی زوایای سرمایه گذاری از قبیل میزان سرمایه گذاری، وضعیت بازار و وضعیت موجود یک طرح را برای سرمایه گذار روشن می کند تا سرمایه گذار بتواند تصمیم گیری راحت و درستی از مسیر انتخابیش داشته باشد.
این پکیج شامل 1200 فایل طرح توجیهی و مطالعات امکان سنجی برای شروع کسب و کارهای مختلف در زمینه های مختلف و متنوع از جمله فعالیت های اقتصادی و مشاغل مرتبط با کشاورزی، مشاغل صنعتی، مشاغل تولیدی، مشاغل خدماتی، صنعت و معدن و سایر کسب و کارها می باشد. اطلاعات که در این طرح ها ارائه می شود شامل جداول و فرمول هایی است که از محاسبه هزینه های مربوط به زمین و ساختمان – که جزو اولین موارد مورد نیاز شروع یک کسب و کار  جدید هست – شروع و در ادامه به هزینه های نیروی انسانی، هزینه های جاری، هزینه های تولید می پردازد، به طوری که سعی شده است هیچ چیز از قلم نیافتد. در نهایت دورنمایی از شروع فروش و سوددهی کسب و کار ارائه می نماید و اینکه بعد از چه مدتی هزینه هایی که برای کسب و کار انجام شده برگشت داده می شود و بعد از آن سود خالص کسب و کار به دست می آید. در این طرح ها جداول در ارتباط با هم بوده و شما می توانید بر حسب وسعت و اندازه کسب و کار جدیدی که قصد راه اندازی آن را دارید، اعداد را اصلاح و ویرایش نمایید و بسته به نیاز خود، طرح مورد نظر خود را تهیه نمائید.این طرح های توجیهی با فرمت word و pdf  بوده و از سالهای 85 تا 94 جمع اوری شده است. چنانچه نیاز به تهیه، به روزرسانی و  ویرایش هر یک از طرح های توجیهی موجود در پکیج را داشتید، اعضای تیم توجیهی دات کام می توانند با کمال افتخار، در این کار شما را همراهی نمایند.

طرح توجیهی برای بهبود و توسعه شغلی

طرح توجیهی برای بهبود و توسعه شغلی

 

چرا برای شروع یه کسب و کار و یا حتی ادامه یک شغل و بهبود و توسعه آن، نیاز به طرح توجیهی هست؟
برای شروع یک کسب و کار همانند شروع یک سفر، شما نیاز به یک نقشه دارید. نقشه ایی که در آن ریز جزئیات، هزینه ها و قیمت ها محاسبه شده باشد. اینکه باید چه مقدار سرمایه و در کجا هزینه شود، و در چه فاصله زمانی و به چه میزان باید انتظار سود داشت. بسیار بعید و دور از واقعیت است که طرح های توجیهی که در روی کاغذ، زیان ده بودن یک طرح را نشان می دهد، در واقعیت آن شغل و  کسب و کار با موفقیت روبرو شود. از طرفی در صورت نشان دادن یک فعالیت به صورت زیان ده، شاید بتوان با تغییر و اصلاح هزینه های غیر ضروری و بودجه بندی صحیح و اصولی سرمایه ها، طرح را به یک طرح سود ده تبدیل کرد و یا در غیر اینصورت، جلوی یک شکست مالی را گرفت و از عواقب آن دوری جست.

 

آیا آشنایی و یا مطالعه طرح توجیهی برای هر کسی مفید هست؟
بله. در زندگی روزمره هر کدام از ما، تصمیماتی می گیریم که پس زمینه ای مشابه یک طرح توجیهی دارد. ما می خواهیم کاری را انجام دهیم و یا به مسافرتی برویم و یا حتی برای شام تدارکی ببنیم. ابتدا بودجه خودمان را در نظر می گیریم. در کجا ها می توانیم هزینه کنیم. چطور می توانیم هزینه هایی را کم و یا حتی حذف کنیم و در عوض در چه مواردی می توانیم بیشتر هزینه کنیم. بعد از تمام این سبک و سنگین کردن ها، در نهایت ما تصمیم می گیریم به مسافرت برویم و شامی تدارک ببینیم.
در مقیاس بزرگتر در کار و شغل خودمان، ابتدا باید سودده بودن و درآمدزایی یک شغل را ثابت کنیم تا زمان و انرژی و سرمایه ایی که صرف آن می شود به هدر نرود.
خیلی بعید و دور از واقیعت هست که طرحی که روی کاغذ و قبل از اجرایی شدن زیان ده بودن یک کسب و کار با نشان می دهد، در واقعیت تبدیل به یک کسب و کار سودآور  شود. از طرفی با داشتن یک طرح مناسب که سوددهی یک کسب و کار را با  توجه به تمامی معیارها، نشان می دهد، می توان با لحاظ کردن اعداد و ارقام در واقعیت، به سود پیش بینی شده در طرح دست یافت.

طرح توجیهی

طرح توجیهی

 

طرح توجیهی در همه زمینه های شغلی

طرح توجیهی مورد نیاز من داخل این پکیج نیست؛ آیا این پکیج برای من مفید است؟
مسلما هر شغل و فعالیت جدید اقتصادی نیاز به یک طرح توجیهی مختص به خود را دارد که باید با توجه به شرایط محیط، ابزارهای در دسترس و همینطور بازار فروش و سایر عوامل، تهیه و تنظیم شود. اما با این حال، چارجوب،  سرفصل ها و جداول تمام طرح های توجیهی مشابه و یکسان می باشد و به طور مثال شما می توانید هر طرح توجیهی مورد نیاز خود را با استفاده از طرح های توجیهی داخل پکیج، بسته به شرایط و نیاز خود تهیه نمایید.
ازطرفی، چنانچه طرحی مورد نیاز شماست و یا حتی فکر و ایده ای در مورد شروع و راه اندازی یک کسب و کار جدید دارید، اعضای تیم توجیهی دات کام با کمال افتخار می تواند شما را در این امر مهم همراهی نماید. کافی است در هر ساعت از شبانه روز از طریق وبسایت ما به آدرس www.tojihi.com و یا از طریق شماره های ارائه شده روی سایت با ما تماس بگیرید.

آیا من نیازی به تمام طرح های توجیهی داخل پکیج دارم ؟
در داخل این پکیج، طرح های توجیهی مشاغل و کسب و کارهای بسیار متنوعی وجود دارد که می تواند به شما در انتخاب بهترین کسب و کار  متناسب با شرایط، استعدادها و امکانات شما ،یاری رساند. این تنوع باعث خواهد شد که شما گزینه های بیشتری در اختیار داشته باشید و انتخاب بهتر و مطمئن تری پیش رو داشته باشید.
مطمئنا مشاغل و کسب و کارهایی بوده که شما حتی به آنها فکر نکرده اید و یا با مطالعه طرح های توجیهی موجود، نظرتان در مورد آن عوض شده و به جای اینکه وقت خود را صرف چند شغل مختلف و از این شاخه به آن شاخه پریدن کنید، یک و یا چند طرح خاص از بین طرح های داخل پکیج انتخاب کرده و با توجه به شرایط منطقه و استعدادهای خود، بهترین کسب و کار را برای خود فراهم نمایید. گاهی اوقات، ذهن انسان بر اثر روزمرگی چنان درگیر انتخاب های نادرست می شود که فرصت های جدید و تازه ایی که جلوی چشم و کنار گوشش هست را نمی بیند؛ شاید عناوین مختلف طرح های توجیهی موجود در این پکیج، تلنگری باشد تا بتواند زمینه های جدید و درهای تازه ایی در رابطه با فکر کردن و برنامه ریزی روی کسب و کار های جدید، برای ذهن شما باز کند و انتخاب های شما را که تا دیروز بین دو یا چند گزینه محدود بود؛ به تعداد زیادی تنوع بخشد.بسیار پیش آمده است که در منطقه ایی شغل و یا یک کسب و کار جدید سود خوبی به همراه دارد اما هیچ کس حتی در مورد آن فکر نمی کند چه برسد به اینکه بخواهد اقدامی در این زمینه انجام دهد. این می تواند یک امتیاز و فرصت عالی برای شما محسوب شود که زمینه های که تا کنون کشف نشده اند یا به درستی در آن مورد فعالیت و مدیریت نشده اند، را پیدا کنید و به طور انحصاری آن شغل و یا خدمات را ارائه دهید.

 

آیا این پکیج ارزش خریدن دارد؟
ما روزانه خریدهایی انجام می دهیم و هزینه هایی می کنیم که نه تنها تاثیری در روند و بهبود زندگی ما ندارند؛ چه بسا باعث ضرر و زیان مادی، جسمی و یا روحی می شوند. در عوض، در زندگی پیشنهادات و هزینه هایی وجود دارند که ضمن کم و ناچیز بودن این هزینه ها، اثرات بزرگ و نتایج درخشانی در زندگی به همراه دارند و حتی فراتر از آن، یک خرید کوچک، می تواند نقطه عطف بزرگی در زندگی انسان باشد. با افتخار می توانیم اعلام کنیم که “پکیج کامل طرح های توجیهی” از آن دسته هزینه های ناچیز در زندگی است که می تواند باعث افزایش آگاهی و شناخت و افزایش اطلاعات شما در زمینه تجارت، کسب و کار و در نهایت آینده شغلی شما شود. به همین منظور، با مشورت اعضای تیم توجیهی دات کام، پایین ترین مبلغ ممکن برای این پکیج در نظر گرفته شد تا تمام افرادی که علاقه ایی به داشتن این پکیج و بهبود وضعیت شغلی و حرفه ایی خود دارند؛ بتواند این پکیج را تهیه نمایند. پس از  خرید این پکیج، شما به جمع کاربران ویژه توجیهی دات کام اضافه خواهید شد و می توانید در پایان هر هفته لیستی از برترین مقالات تخصصی منتشر شده در توجیهی دات کام را از طریق ایمیل خود دریافت کنید و از تخفیف های ویژه برای خرید محصولاتی که در آینده نزدیک به وب سایت توجیهی دات کام اضافه خواهد شد، استفاده کنید.

 

خرید آنلاین طرح توجیهی

خرید آنلاین طرح توجیهی

چطور پکیج کامل طرح های توجیهی را تهیه کنم؟
پکیج طرح های توجیهی به صورت یک فایل فشرده شده با پسوند زیپ (zip) در وب سایت توجیهی دات کام آپلود شده است و شما با پرداخت وجه آن در هر ساعت از شبانه روز، از طریق درگاه امن پرداخت بانک ملت، می توانید بلافاصله لینک دانلود را دریافت نمایید و پکیج را دانلود نمایید. جزئیات خرید شما شامل ساعت و تاریخ خرید، آی پی شما و رسید خرید شما در وب سایت ما ذخیره شده و در صورتی که تمایل داشته باشید یک نسخه از جزئیات خرید به همراه لینک دانلود به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. برای جلب رضایت و رفاه خاطر شما،  هیچ محدودیتی در تعداد دفعات و زمان دانلود وجود نخواهد داشت. شماره های تماس وب سایت توجیهی دات کام و همینطور بخش “تماس با ما” وب سایت آماده پاسخگویی و رفع هر گونه ابهام و یا مشکلی در هر ساعت از شبانه روز می باشد.

 

 

طرح امکان سنجی توجیهی ،ابزار سایش 47
طرح امکان سنجی توجیهی ،ابزار صیادی 67
طرح امکان سنجی توجیهی ،اتانول- الکل طبی 63
طرح امکان سنجی توجیهی ،اتومات راهنما 49
طرح امکان سنجی توجیهی ،اجزای سیستم فرمان 61
طرح امکان سنجی توجیهی ،احداث سنگبری تراورتن 99
طرح امکان سنجی توجیهی ،ادوات کشاورزی 79
طرح امکان سنجی توجیهی ،اسانس طبیعی 84
طرح امکان سنجی توجیهی ،اسانس طبیعی-مصنوعی 127
طرح امکان سنجی توجیهی ،استارت مهتابی 47
طرح امکان سنجی توجیهی ،استفاده از گاز اوزون خرما 76
طرح امکان سنجی توجیهی ،استفاده از گاز اوزون خرما – رایگان 77
طرح امکان سنجی توجیهی ،اسید آمینو رکسی 64
طرح امکان سنجی توجیهی ،اسید بنزوئیک 40
طرح امکان سنجی توجیهی ،اسید سولفوریک 40
طرح امکان سنجی توجیهی ،اسید سیتریک 55
طرح امکان سنجی توجیهی ،اسید فسفریک 51
طرح امکان سنجی توجیهی ،اسید فسفوریک 122
طرح امکان سنجی توجیهی ،اسید فورمیک 65
طرح امکان سنجی توجیهی ،اسید های چرب 61
طرح امکان سنجی توجیهی ،افزودنی پلیمری 52
طرح امکان سنجی توجیهی ،افزودنی سیاه کننده آسفالت 95
طرح امکان سنجی توجیهی ،الازیک اسید 33
طرح امکان سنجی توجیهی ،البسه چرمی 34
طرح امکان سنجی توجیهی ،البسه معطر نانو 52
طرح امکان سنجی توجیهی ،الکترود جوشکاری 65
طرح امکان سنجی توجیهی ،الکترود دریائی 70
طرح امکان سنجی توجیهی ،الکترود دریائی 84
طرح امکان سنجی توجیهی ،الکتروموتور 48
طرح امکان سنجی توجیهی ،الکل اتانول سوختنی 79
طرح امکان سنجی توجیهی ،الکل از خرما 51
طرح امکان سنجی توجیهی ،الکل از ملاس چغندر 110
طرح امکان سنجی توجیهی ،الیاف از چای 54
طرح امکان سنجی توجیهی ،الیاف پت 45
طرح امکان سنجی توجیهی ،الیاف پرو پیلن 45
طرح امکان سنجی توجیهی ،الیاف پلی اتیلن 42
طرح امکان سنجی توجیهی ،الیاف پلی استر 49
طرح امکان سنجی توجیهی ،الیاف مصنوعی اکریلیک 89
طرح امکان سنجی توجیهی ،انتخاب کننده اتوماتیک 39
طرح امکان سنجی توجیهی ،انواع الکترود 101
طرح امکان سنجی توجیهی ،انواع باطری – پیل 109
طرح امکان سنجی توجیهی ،انواع بستنی بر پایه شیر 51
طرح امکان سنجی توجیهی ،انواع پودر میوه 70
طرح امکان سنجی توجیهی ،انواع تابلو- pvc 89
طرح امکان سنجی توجیهی ،انواع جوراب 55
طرح امکان سنجی توجیهی ،انواع شیشه اسفنجی 58
طرح امکان سنجی توجیهی ،انواع غذای آماده 257
طرح امکان سنجی توجیهی ،انواع کاغذ تایب لاینر 114
طرح امکان سنجی توجیهی ،انواع کمپوت میوه 123
طرح امکان سنجی توجیهی ،انواع مربا جات 121
طرح امکان سنجی توجیهی ،انواع نان حجیم 206
طرح امکان سنجی توجیهی ،انواع ورق و لوله – گالوانیزه 87
طرح امکان سنجی توجیهی ،اومگا سه 69
طرح امکان سنجی توجیهی ،ایمپلنت پزشکی 54
طرح امکان سنجی توجیهی ،آب اکسیژنه 93
طرح امکان سنجی توجیهی ،آب شیرین کن 44
طرح امکان سنجی توجیهی ،آب شیرین کن خورشیدی 44
طرح امکان سنجی توجیهی ،آب معدنی-بسته بندی 52
طرح امکان سنجی توجیهی ،آب معدنی -طبیعی – مصنوعی 42
طرح امکان سنجی توجیهی ،آب معدنی طعم دار 62
طرح امکان سنجی توجیهی ،آب میوه 47
طرح امکان سنجی توجیهی ،آب میوه با قطعات میوه 29
طرح امکان سنجی توجیهی ،آب میوه گیری 47
طرح امکان سنجی توجیهی ،آبکاری قطعات پلاستیکی 55
طرح امکان سنجی توجیهی ،آبگرم کن خورشیدی 39
طرح امکان سنجی توجیهی ،آبگرم کن خورشیدی 39
طرح امکان سنجی توجیهی ،آبیاری تحت فشار 49
طرح امکان سنجی توجیهی ،آبیاری تحت فشار 91
طرح امکان سنجی توجیهی ،آبیاری تحت فشار2 91
طرح امکان سنجی توجیهی ،آبیاری قطره ای 31
طرح امکان سنجی توجیهی ،آجر سوفا 144
طرح امکان سنجی توجیهی ،آجر سیلیسی 53
طرح امکان سنجی توجیهی ،آجر نسوز دولومیتی 108
طرح امکان سنجی توجیهی ،آجر نما ماشینی 110
طرح امکان سنجی توجیهی ،آرد سمولینا 57
طرح امکان سنجی توجیهی ،آستر های اسید اسیتیک 46
طرح امکان سنجی توجیهی ،آفتابگیر عایق سقف رو دری خودرو 44
طرح امکان سنجی توجیهی ،آلفا سلولز از ضایعات کشاورزی 63
طرح امکان سنجی توجیهی ،آلوئه ورا 8
طرح امکان سنجی توجیهی ،آلیاژ – روی – سرب – مس 110
طرح امکان سنجی توجیهی ،آلیاژ آلمینیوم 64
طرح امکان سنجی توجیهی ،آلیاژ آلمینیوم -2 106
طرح امکان سنجی توجیهی ،آمپر متر – ولت متر مولتی متر 46
طرح امکان سنجی توجیهی ،آنتی بیوتیک ضد سرطان 49
طرح امکان سنجی توجیهی ،آنزیم 142
طرح امکان سنجی توجیهی ،آنزیم خوراک دام 30
طرح امکان سنجی توجیهی ،آنزیم سلولز برای دام 39
طرح امکان سنجی توجیهی ،آنزیم شفاف سازی آب میوه 38
طرح امکان سنجی توجیهی ،آنزیم های صنعتی 70
طرح امکان سنجی توجیهی ،آنیلین 56
طرح امکان سنجی توجیهی ،آهک هیدراته ساختمانی 108
طرح امکان سنجی توجیهی ،آهن اسفنجی 63
طرح امکان سنجی توجیهی ،آینه پوکه آمپول شیشه آزمایش 39
طرح امکان سنجی توجیهی ،با کاشت آلوئه ورا ثروتمند شوید  70
طرح امکان سنجی توجیهی ،بازیابی ضایعات پلاستیک 46
طرح امکان سنجی توجیهی ،بازیافت انواع آلیاژ 50
طرح امکان سنجی توجیهی ،بازیافت پارچه های ضایعاتی 51
طرح امکان سنجی توجیهی ،بازیافت شیشه 105
طرح امکان سنجی توجیهی ،بازیافت ضایعات e.v.a 36
طرح امکان سنجی توجیهی ،بازیافت ضایعات سنگی 38
طرح امکان سنجی توجیهی ،بازیافت ضایعات ظروف پلاستیکی 51
طرح امکان سنجی توجیهی ،بازیافت ظروف آبمیوه 80
طرح امکان سنجی توجیهی ،باطری شارژی خورشیدی موبایل 68
طرح امکان سنجی توجیهی ،باطری موتور 50
طرح امکان سنجی توجیهی ،بافندگی پارچه پنبه ای 47
طرح امکان سنجی توجیهی ،بالاست الکترونیکی 65
طرح امکان سنجی توجیهی ،بالاست مهتابی 42
طرح امکان سنجی توجیهی ،باند اورتوپدی 55
طرح امکان سنجی توجیهی ،باند گاز پزشکی 40
طرح امکان سنجی توجیهی ،بتن آماده 88
طرح امکان سنجی توجیهی ،بتن سبک 91
طرح امکان سنجی توجیهی ،برس-شانه پلاستیکی 34
طرح امکان سنجی توجیهی ،بره پرواری 16
طرح امکان سنجی توجیهی ،بستنی رژیمی 58
طرح امکان سنجی توجیهی ،بسته بندی – فراوری روغن زیتون 59
طرح امکان سنجی توجیهی ،بسته بندی پسته 16
طرح امکان سنجی توجیهی ،بسته بندی پودر زعفران در کپسول 45
طرح امکان سنجی توجیهی ،بسته بندی پودر سیر سیب زمینی 107
طرح امکان سنجی توجیهی ،بسته بندی خشکبار 70
طرح امکان سنجی توجیهی ،بسته بندی سبزی خشک 86
طرح امکان سنجی توجیهی ،بسته بندی سیب زمینی 61
طرح امکان سنجی توجیهی ،بسته بندی عسل 90
طرح امکان سنجی توجیهی ،بسته بندی عسل 2 122
طرح امکان سنجی توجیهی ،بسته بندی قطعات لاستیکی خودرو 88
طرح امکان سنجی توجیهی ،بسته بندی گیاهان دریائی 113
طرح امکان سنجی توجیهی ،بسته بندی مصالح 105
طرح امکان سنجی توجیهی ،بسته بندی میوه 59
طرح امکان سنجی توجیهی ،بشکه فلزی 99
طرح امکان سنجی توجیهی ،بطری از خورده شیشه 49
طرح امکان سنجی توجیهی ،بطری پلاستیکی 37
طرح امکان سنجی توجیهی ،بلندگوی کاغذی 38
طرح امکان سنجی توجیهی ،بلوک ضد آتش 186
طرح امکان سنجی توجیهی ،بوخور اکالیپتوس 23
طرح امکان سنجی توجیهی ،بوق خودرو 47
طرح امکان سنجی توجیهی ،بویه های صیادی 28
طرح امکان سنجی توجیهی ،بویه های صیادی 2 49
طرح امکان سنجی توجیهی ،بیسکوئیت-قند مایع خرما 54
طرح امکان سنجی توجیهی ،بیکینگ پودر – نمک فسفاته 47
طرح امکان سنجی توجیهی ،بیوگازوئیل 63
طرح امکان سنجی توجیهی ،پارتیشن 43
طرح امکان سنجی توجیهی ،پارتیشن چوبی 78
طرح امکان سنجی توجیهی ،پارچه ابریشمی خام 46
طرح امکان سنجی توجیهی ،پارچه بافی 55
طرح امکان سنجی توجیهی ،پارچه حوله ای 86
طرح امکان سنجی توجیهی ،پارچه رو مبلی صندلی خودرو 56
طرح امکان سنجی توجیهی ،پارچه مخملی 101
طرح امکان سنجی توجیهی ،پارکت 107
طرح امکان سنجی توجیهی ،پانل های پیش ساخته گازی 85
طرح امکان سنجی توجیهی ،پتاس 32
طرح امکان سنجی توجیهی ،پتاس – تولید پتاس 36
طرح امکان سنجی توجیهی ،پتوی ابریشمی 42
طرح امکان سنجی توجیهی ،پرلیت 82
طرح امکان سنجی توجیهی ،پرلیت 2 180
طرح امکان سنجی توجیهی ،پرلیت منبسط 176
طرح امکان سنجی توجیهی ،پرورش -بسته بندی -قارچ 51
طرح امکان سنجی توجیهی ،پرورش کبک 74
طرح امکان سنجی توجیهی ،پرورش گیاه آلوئه ورا و طرح امکان سنجی توجیهی و تصویر 9
طرح امکان سنجی توجیهی ،پرورش و بسته بندی قارچ 111
طرح امکان سنجی توجیهی ،پروفیل mdf 42
طرح امکان سنجی توجیهی ،پروفیل چوب – پلاستیک 64
طرح امکان سنجی توجیهی ،پروفیل دریائی 145
طرح امکان سنجی توجیهی ،پروفیل ها 71
طرح امکان سنجی توجیهی ،پستانک بچه 31
طرح امکان سنجی توجیهی ،پشم ریسی 45
طرح امکان سنجی توجیهی ،پشم شسته 39
طرح امکان سنجی توجیهی ،پکیج کامل(578)طرح امکان سنجی توجیهی
طرح امکان سنجی توجیهی ،پلوس خودرو 70
طرح امکان سنجی توجیهی ،پله و نرده آماده ساختمان 63
طرح امکان سنجی توجیهی ،پلی اکریلیک اسید 46
طرح امکان سنجی توجیهی ،پلی وینیل 78
طرح امکان سنجی توجیهی ،پلیمر های رنگ پذیر 46
طرح امکان سنجی توجیهی ،پمپ ترمز خودرو 97
طرح امکان سنجی توجیهی ،پمپ روغن 51
طرح امکان سنجی توجیهی ،پمپ هیدرولیک 56
طرح امکان سنجی توجیهی ،پنجاه طرح پایین دستی خرما 218
طرح امکان سنجی توجیهی ،پنجره -نورگیر-کریستال مایع 28
طرح امکان سنجی توجیهی ،پنجره کرکره ای 41
طرح امکان سنجی توجیهی ،پنی سیلین جی 44
طرح امکان سنجی توجیهی ،پنیر uf 93
طرح امکان سنجی توجیهی ،پنیر با عطر و طعم بهبود یافته 75
طرح امکان سنجی توجیهی ،پنیر پیتزا 104
طرح امکان سنجی توجیهی ،پودر-خلال- پیاز 34
طرح امکان سنجی توجیهی ،پودر تخم مرغ 54
طرح امکان سنجی توجیهی ،پودر سیر 39
طرح امکان سنجی توجیهی ،پودر سیر پیاز سیب زمینی 70
طرح امکان سنجی توجیهی ،پودر کربنات کلسیم 85
طرح امکان سنجی توجیهی ،پودر کیک 50
طرح امکان سنجی توجیهی ،پودر گوجه فرنگی 155
طرح امکان سنجی توجیهی ،پودر گوجه فرنگی 43
طرح امکان سنجی توجیهی ،پودر گوشت 45
طرح امکان سنجی توجیهی ،پودر گوشت 50
طرح امکان سنجی توجیهی ،پودر ماهی 65
طرح امکان سنجی توجیهی ،پودر ماهی 101
طرح امکان سنجی توجیهی ،پودر معدنی 105
طرح امکان سنجی توجیهی ،پودر میکرونیزه 55
طرح امکان سنجی توجیهی ،پودر میوه 71
طرح امکان سنجی توجیهی ،پودر میوه 138
طرح امکان سنجی توجیهی ،پودر میوه-مرکبات 62
طرح امکان سنجی توجیهی ،پودر میوه جات 71
طرح امکان سنجی توجیهی ،پودر و روغن ماهی 60
طرح امکان سنجی توجیهی ،پودر و مایع پاستوریزه تخم مرغ 45
طرح امکان سنجی توجیهی ،پوست گیری و بسته بندی آجیل و خوشکبار 66
طرح امکان سنجی توجیهی ،پوشاک زمستانی 43
طرح امکان سنجی توجیهی ،پوشاک محافظ 45
طرح امکان سنجی توجیهی ،پوشاک محافظ حرارت 48
طرح امکان سنجی توجیهی ،پوشاک نظامی 51
طرح امکان سنجی توجیهی ،پوشال کولر 55
طرح امکان سنجی توجیهی ،پوشش زخم 44
طرح امکان سنجی توجیهی ،پوشش زخم نانو الیاف 44
طرح امکان سنجی توجیهی ،پولی خودرو 47
طرح امکان سنجی توجیهی ،پیچ استیل 60
طرح امکان سنجی توجیهی ،پیستون خودرو 46
طرح امکان سنجی توجیهی ،تابلو برق 42
طرح امکان سنجی توجیهی ،تایل از ماسه های کویر 98
طرح امکان سنجی توجیهی ،تجهیزات پزشکی 54
طرح امکان سنجی توجیهی ،تجهیزات جنین یاب 37
طرح امکان سنجی توجیهی ،تجهیزات نفت 84
طرح امکان سنجی توجیهی ،تجهیزات ورزشی فیزیو تراپی 51
طرح امکان سنجی توجیهی ،تراپاژل سیلسیس 38
طرح امکان سنجی توجیهی ،ترازو مرغی 45
طرح امکان سنجی توجیهی ،تراکتور 119
طرح امکان سنجی توجیهی ،ترانس تقویت 47
طرح امکان سنجی توجیهی ،ترانس جرقه مشعل 47
طرح امکان سنجی توجیهی ،ترانس مهتابی 44
طرح امکان سنجی توجیهی ،ترانسفورماتور 46
طرح امکان سنجی توجیهی ،تراورز کامپوزیتی راه آهن 47
طرح امکان سنجی توجیهی ،ترشی ماهی 49
طرح امکان سنجی توجیهی ،ترمز اتومبیل 70
طرح امکان سنجی توجیهی ،ترموستات الکترونیکی 46
طرح امکان سنجی توجیهی ،ترموستات سماور 47
طرح امکان سنجی توجیهی ،تریکو کش باف 44
طرح امکان سنجی توجیهی ،تزئین واگن قطار مسافری 56
طرح امکان سنجی توجیهی ،تسمه نقاله سیم دار 60
طرح امکان سنجی توجیهی ،تکسون از ضایعات چرم 29
طرح امکان سنجی توجیهی ،تور ماهیگیری 54
طرح امکان سنجی توجیهی ،توربو موتور دوار 97
طرح امکان سنجی توجیهی ،توری پشه بند 57
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید mdf 40
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید اسانس از گیاه داروئی 62
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید اسانس طبیعی 84
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید اسید آدیپیک 75
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید الکل برنج 47
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید الیاف پلی استر 49
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید الیاف شیشه و منسوجات 89
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید انواع آجر 92
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید انواع تریکو 39
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید انواع سیلیس 110
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید انواع کفی 94
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید آب باطری 105
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید آجر سفالی 47
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید آداپتور 47
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید آرد با درجات مختلف 98
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید آنزیم صنعتی 39
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید بتن آماده 100
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید بتن آماده 2 111
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید بوژی ریخته گری 89
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید پاکت سیمان 52
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید پاکت سیمان 78
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید پاکت کاغذی چند لایه 43
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید پاکت کاغذی چند لایه 77
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید پانل گچی 102
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید پتو 53
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید پرده راشل 61
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید پریفورم بطری- پت 58
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید پلی استر 0 پلی ال 44
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید پلی اورتان ترموپلاستیک 57
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید پمپ 95
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید پمپ های سانتریفوژ 79
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید پنل گچی 56
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید پیرهن مردانه 44
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید تسمه بسته بندی از ضایعات 73
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید تنگستن 79
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید تیشو – دستمال کاغذی قبل از برش 116
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید چتر 38
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید چرخ -محور-واگن 53
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید چوب خشک کن 47
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید درب – پت – تزریقی 60
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید درخت سیم 79
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید دستکاه آبمیوه کیری 92
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید زیپ 42
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید سالامبور 49
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید سلول خورشیدی 40
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید شافت های فولادی 52
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید شمع خودرو 79
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید شیره سرکه الکل 65
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید صنایع غذائی 138
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید ضد یخ 41
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید غذای آماده 78
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید غذای آماده – مرغ – ماهی 46
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید غذای جدید شیلاتی 68
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید غذای کمکی کودک 65
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید غذای میگو 68
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید فلدسپات 53
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید فوم 39
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید فیلتر 61
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید فین تیوب 128
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید قطعات خودرو 79
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید قطعات صنعتی 67
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید قطعات فایبر گلاس 110
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید قطعات کامپوزیتی 62
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید قطعه و صفحات گچ 54
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید قیر امولسیون 48
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید کراست 50
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید کنسانتره میوه 50
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید کود از پساب کارخانه الکل 75
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید کیسه خون 72
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید کیسه های سپتیک 64
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید لاستیک رادیال خودرو 63
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید لباس زیر – سری دوزی 48
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید لپینگ پرتابل 72
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید لحاف تشک بالش 44
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید لعاب 110
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید لعاب با پخت بالا و فریت سفال 101
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید لنت ترمز 51
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید لنت خودرو 79
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید لواشک 38
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید لواشک از خرما 13
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید لوح فشرده 52
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید ماءالشعیر 94
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید ماءالشعیر-3 102
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید مانتو شلوار 48
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید ماهی دودی -شور 46
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید محصول پزشکی از احشاء کوسه 77
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید مشمع 43
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید مقوا از ضایعات کشاورزی 85
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید منسوجات نبافته 57
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید موزائیک 88
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید نایلون و چاپ روی آن 43
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید نخ ریسی 43
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید نخ فرش 113
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید نوار صنعتی 36
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید ورق استیل 59
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید ورق فلزی رنگی 67
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید ورق کالوانیزه سینوسی طرح دار 84
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید وسائل بازی پلاستیکی 70
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید یاقوت مصنوعی 39
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولید یونوبلوک 54
طرح امکان سنجی توجیهی ،تولیدعکس برگردان کاغذی 42
طرح امکان سنجی توجیهی ،تونر چاپگر 40
طرح امکان سنجی توجیهی ،تهویه مطبوع 47
طرح امکان سنجی توجیهی ،تیر برق بتنی 31
طرح امکان سنجی توجیهی ،تیغ اره دیسکی 57
طرح امکان سنجی توجیهی ،جداسازی گازهای آلاینده 68
طرح امکان سنجی توجیهی ،جک مکانیکی 48
طرح امکان سنجی توجیهی ،جک هیدرولیک 44
طرح امکان سنجی توجیهی ،جوراب معطر نانو 59
طرح امکان سنجی توجیهی ،جی پی اس 69
طرح امکان سنجی توجیهی ،چاپ صنعتی 66
طرح امکان سنجی توجیهی ،چاپگر عریض 39
طرح امکان سنجی توجیهی ،چای سبز – سرد 73
طرح امکان سنجی توجیهی ،چای کیسه ای 42
طرح امکان سنجی توجیهی ،چدن خاکستری 76
طرح امکان سنجی توجیهی ،چراغ اضطراری 43
طرح امکان سنجی توجیهی ،چراغ پارک ها 31
طرح امکان سنجی توجیهی ،چراغ جلو 206 86
طرح امکان سنجی توجیهی ،چراغ قوه پلاستیکی 44
طرح امکان سنجی توجیهی ،چربی گیری 64
طرح امکان سنجی توجیهی ،چرم – سبک – سنگین 65
طرح امکان سنجی توجیهی ،چرم از کراست 48
طرح امکان سنجی توجیهی ،چرم مصنوعی -تر و خشک 41
طرح امکان سنجی توجیهی ،چسب طبی 35
طرح امکان سنجی توجیهی ،چوب مصنوعی 54
طرح امکان سنجی توجیهی ،چیپس سیب زمینی 49
طرح امکان سنجی توجیهی ،چیپس سیب زمینی 2 119
طرح امکان سنجی توجیهی ،چیپس میوجات 70
طرح امکان سنجی توجیهی ،چیپس میوه – بسته بندی 89
طرح امکان سنجی توجیهی ،خامه رنگرزی شده 112
طرح امکان سنجی توجیهی ،خانه پیش ساخته 27
طرح امکان سنجی توجیهی ،خشک کردن گیاه داروئی – بسته بندی 69
طرح امکان سنجی توجیهی ،خمیر پیتزا 111
طرح امکان سنجی توجیهی ،خمیر کاغذ از ضایعات کشاورزی 66
طرح امکان سنجی توجیهی ،خمیر کاغذ فلوتینگ 70
طرح امکان سنجی توجیهی ،خودتراش 22
طرح امکان سنجی توجیهی ،خودکار شش گوش 38
طرح امکان سنجی توجیهی ،خودکار معمولی 35
طرح امکان سنجی توجیهی ،خوراک آبزیان 65
طرح امکان سنجی توجیهی ،خوراک دام-طیور 57
طرح امکان سنجی توجیهی ،خوراک دام از باگاس 72
طرح امکان سنجی توجیهی ،خوراک دام از پساب 119
طرح امکان سنجی توجیهی ،خوراک دام از پوست پسته -ضایعات کشاورزی 49
طرح امکان سنجی توجیهی ،خوراک دام غنی سازی شده 38
طرح امکان سنجی توجیهی ،داربست های نانوساختار پلیمری 47
طرح امکان سنجی توجیهی ،دارو بر پایه ید 85
طرح امکان سنجی توجیهی ،داروهای دامی 58
طرح امکان سنجی توجیهی ،داروهای دامی 144
طرح امکان سنجی توجیهی ،دچرخه طبی 52
طرح امکان سنجی توجیهی ،در و پنجره pvc 67
طرح امکان سنجی توجیهی ،درب باز کن 48
طرح امکان سنجی توجیهی ،درجه فشار روغن 48
طرح امکان سنجی توجیهی ،درخشان کننده نوری 41
طرح امکان سنجی توجیهی ،دستکش پنبه ای 48
طرح امکان سنجی توجیهی ،دستکش چرمی 52
طرح امکان سنجی توجیهی ،دستگاه آزمایشگاهی 51
طرح امکان سنجی توجیهی ،دستگاه تست 72
طرح امکان سنجی توجیهی ،دستگاه سانتریفوژ 51
طرح امکان سنجی توجیهی ،دستگاه علف بر 51
طرح امکان سنجی توجیهی ،دستگاه محرک قلب 31
طرح امکان سنجی توجیهی ،دستگاه نوآور آتش نشانی 54
طرح امکان سنجی توجیهی ،دستمال کاغذی 42
طرح امکان سنجی توجیهی ،دسته راهنمای خودرو 51
طرح امکان سنجی توجیهی ،دسرهای آماده میوه 59
طرح امکان سنجی توجیهی ،دفتر تحریر 40
طرح امکان سنجی توجیهی ،دکل ها و پایه های کامپوزیتی تابلوها 57
طرح امکان سنجی توجیهی ،دکل های کامپوزیتی برق 52
طرح امکان سنجی توجیهی ،دوشاخ دوچرخه 51
طرح امکان سنجی توجیهی ،دوشاخه سرپیچ 29
طرح امکان سنجی توجیهی ،دوغاب میکرونیزه 103
طرح امکان سنجی توجیهی ،دیوار پیش ساخته گچی 96
طرح امکان سنجی توجیهی ،رادیاتور فولادی 55
طرح امکان سنجی توجیهی ،رادیو جیبی دو موج 41
طرح امکان سنجی توجیهی ،رب انار – کنسانتره میوه 68
طرح امکان سنجی توجیهی ،رب زرشک 111
طرح امکان سنجی توجیهی ،رب فلفل 36
طرح امکان سنجی توجیهی ،رزین های پلی استر غیر اشباع 62
طرح امکان سنجی توجیهی ،رزین های نفتی 81
طرح امکان سنجی توجیهی ،رله گازی 40
طرح امکان سنجی توجیهی ،رنگ الکترو – فورز 36
طرح امکان سنجی توجیهی ،رنگ دریائی 63
طرح امکان سنجی توجیهی ،رنگ های پودری 165
طرح امکان سنجی توجیهی ،رنگ های متال کمپلکس 35
طرح امکان سنجی توجیهی ،رو فرشی 33
طرح امکان سنجی توجیهی ،روشنایی گاز 48
طرح امکان سنجی توجیهی ،روکش کفش 76
طرح امکان سنجی توجیهی ،ریخته گری چدنی آلیاژی 72
طرح امکان سنجی توجیهی ،ریخته گری قطعات خودرو 156
طرح امکان سنجی توجیهی ،ریسندگی الیاف پشم 108
طرح امکان سنجی توجیهی ،رینگ دوچرخه و موتور سیکلت 49
طرح امکان سنجی توجیهی ،رینگ موتور 47
طرح امکان سنجی توجیهی ،زعفران 43
طرح امکان سنجی توجیهی ،ژل کتیرا 123
طرح امکان سنجی توجیهی ،ژلاتین 41
طرح امکان سنجی توجیهی ،ژئو تکستایل سوزنی 55
طرح امکان سنجی توجیهی ،ساچمه 60
طرح امکان سنجی توجیهی ،ساخت ماشین آلات 61
طرح امکان سنجی توجیهی ،سازه داروئی 52
طرح امکان سنجی توجیهی ،سازه های فلزی 77
طرح امکان سنجی توجیهی ،سپر خودرو 60
طرح امکان سنجی توجیهی ،سرامیک صنعتی 93
طرح امکان سنجی توجیهی ،سردخانه اتمسفریک کانتینری 131
طرح امکان سنجی توجیهی ،سردخانه زیر و بالای صفر 79
طرح امکان سنجی توجیهی ،سرعت سنج -موتور- دوچرخه 48
طرح امکان سنجی توجیهی ،سس ماهی 85
طرح امکان سنجی توجیهی ،سس از سویا 59
طرح امکان سنجی توجیهی ،سقف کاذب 49
طرح امکان سنجی توجیهی ،سکسیونر 48
طرح امکان سنجی توجیهی ،سمعک آنالوگ – دیجیتال 58
طرح امکان سنجی توجیهی ،سنک مصنوعی 85
طرح امکان سنجی توجیهی ،سنگ بری سخت 113
طرح امکان سنجی توجیهی ،سنگ دانه بندی 57
طرح امکان سنجی توجیهی ،سنگ نیمه قیمتی 41
طرح امکان سنجی توجیهی ،سوپاپ انژکتور 65
طرح امکان سنجی توجیهی ،سوخت جایگزین گازوئیل 36
طرح امکان سنجی توجیهی ،سورنگ 41
طرح امکان سنجی توجیهی ،سوزن کلیپس سنجاق 61
طرح امکان سنجی توجیهی ،سوهان 46
طرح امکان سنجی توجیهی ،سیستم اعلان حریق 47
طرح امکان سنجی توجیهی ،سیلندر تحت فشار 58
طرح امکان سنجی توجیهی ،سیلندر گاز مایع 54
طرح امکان سنجی توجیهی ،سیم شار لاکدار مسی 41
طرح امکان سنجی توجیهی ،سیم طوقه 51
طرح امکان سنجی توجیهی ،سیم ظرفشویی 52
طرح امکان سنجی توجیهی ،سیم مفتول 35
طرح امکان سنجی توجیهی ،شاتون خودرو 44
طرح امکان سنجی توجیهی ،شالیکوبی 82
طرح امکان سنجی توجیهی ،شربت گیاهی 68
طرح امکان سنجی توجیهی ،شسته شده با یخ خشک 60
طرح امکان سنجی توجیهی ،شلوار جین 40
طرح امکان سنجی توجیهی ،شمش فلز روی 61
طرح امکان سنجی توجیهی ،شناور صیادی 62
طرح امکان سنجی توجیهی ،شیر رگلاتور آبگرمکن 57
طرح امکان سنجی توجیهی ،شیر سویا 60
طرح امکان سنجی توجیهی ،شیر طعم دار 72
طرح امکان سنجی توجیهی ،شیر فلکه چدنی 52
طرح امکان سنجی توجیهی ،شیر ماست خامه – بسته بنئی 94
طرح امکان سنجی توجیهی ،شیر ماست خامه – پاستوریزه 81
طرح امکان سنجی توجیهی ،شیر مرکب خودرو 52
طرح امکان سنجی توجیهی ،شیرآلات پلاستیکی 64
طرح امکان سنجی توجیهی ،شیرآلات فشار قوی 57
طرح امکان سنجی توجیهی ،شیره انگور 52
طرح امکان سنجی توجیهی ،شیشه ایمنی خم خودرو 2 107
طرح امکان سنجی توجیهی ،شیشه ایمنی خودرو 46
طرح امکان سنجی توجیهی ،شیشه بالا بر 48
طرح امکان سنجی توجیهی ،شیشه دو جداره 65
طرح امکان سنجی توجیهی ،شیشه دو جداره – 69
طرح امکان سنجی توجیهی ،شیشه سکوریت 82
طرح امکان سنجی توجیهی ،شیشه شیر بچه 124
طرح امکان سنجی توجیهی ،شیشه ضد گلوله 61
طرح امکان سنجی توجیهی ،شیشه نسوز 85
طرح امکان سنجی توجیهی ،شیشه نشکن 34
طرح امکان سنجی توجیهی ،شیلنگ pvc 51
طرح امکان سنجی توجیهی ،صافی پرلیتی 51
طرح امکان سنجی توجیهی ،صفحه کلید کامپیوتر 33
طرح امکان سنجی توجیهی ،صنایع تبدیلی از سیب – هلو 63
طرح امکان سنجی توجیهی ،صندلی با تکنولوژی روز 72
طرح امکان سنجی توجیهی ،صندلی خودرو و صندلی دندانپزشکی 81
طرح امکان سنجی توجیهی ،ظرف یکبار مصرف کاغذی 54
طرح امکان سنجی توجیهی ،ظروف شیشه ای 125
طرح امکان سنجی توجیهی ،ظروف یکبار مصرف تجزیه پذیر 49
طرح امکان سنجی توجیهی ،عایق ایزولاسیون 44
طرح امکان سنجی توجیهی ،عایق رطوبتی 94
طرح امکان سنجی توجیهی ،عایق صدا-پلی اورتان 56
طرح امکان سنجی توجیهی ،عایق های رطوبتی 43
طرح امکان سنجی توجیهی ،عصاره از گیاه داروئی 58
طرح امکان سنجی توجیهی ،عصاره شیرین بیان 85
طرح امکان سنجی توجیهی ،عصاره مالت 110
طرح امکان سنجی توجیهی ،عطر ادوکلن 72
طرح امکان سنجی توجیهی ،عمل آوری میوه سبزی به روش انجماد سریع 55
طرح امکان سنجی توجیهی ،غدای کمکی کودک 65
طرح امکان سنجی توجیهی ،غذای آبزیان 38
طرح امکان سنجی توجیهی ،فاصله یاب 32
طرح امکان سنجی توجیهی ،فتیله وسایل نفت سوز 38
طرح امکان سنجی توجیهی ،فراورده های توت فرنگی 79
طرح امکان سنجی توجیهی ،فراورده های لبنی 49
طرح امکان سنجی توجیهی ،فراورده های لبنی 158
طرح امکان سنجی توجیهی ،فراورده های لبنی مغذی 92
طرح امکان سنجی توجیهی ،فراوری باریت 95
طرح امکان سنجی توجیهی ،فراوری ذرت 52
طرح امکان سنجی توجیهی ،فراوری روده گوسفند 85
طرح امکان سنجی توجیهی ،فراوری سیفی جات 54
طرح امکان سنجی توجیهی ،فرم دهی فلزات با کشیدن 92
طرح امکان سنجی توجیهی ،فشنگی آب خودرو 50
طرح امکان سنجی توجیهی ،فلاشر خودرو 48
طرح امکان سنجی توجیهی ،فندک یکبار مصرف 37
طرح امکان سنجی توجیهی ،فنر تخت 96
طرح امکان سنجی توجیهی ،فنر تخت-مارپیچ 33
طرح امکان سنجی توجیهی ،فیبر نوری 30
طرح امکان سنجی توجیهی ،فیلتر بوهای نامطبوع 43
طرح امکان سنجی توجیهی ،فیلتر روعن -هوا 28
طرح امکان سنجی توجیهی ،فیلتر روغنی خودرو 54
طرح امکان سنجی توجیهی ،فیلتر هوا 75
طرح امکان سنجی توجیهی ،فیلر های دارویی 52
طرح امکان سنجی توجیهی ،فیلم پلی آمید 46
طرح امکان سنجی توجیهی ،فیلم چند لایه 47
طرح امکان سنجی توجیهی ،فیلم چند لایه 2 122
طرح امکان سنجی توجیهی ،فیلم خام عکاسی 60
طرح امکان سنجی توجیهی ،فیلم و کیسه پلاستیکی 58
طرح امکان سنجی توجیهی ،فیلم های ژئوسنتتیک 58
طرح امکان سنجی توجیهی ،فیوز برق خانه 45
طرح امکان سنجی توجیهی ،قاب چراغ-سقفی-دیواری 45
طرح امکان سنجی توجیهی ،قارچ خوراکی 50
طرح امکان سنجی توجیهی ،قایق فایبر گلاس 47
طرح امکان سنجی توجیهی ،قایق فایبر گلاس 2 120
طرح امکان سنجی توجیهی ،قرینه تراش 73
طرح امکان سنجی توجیهی ،قطعات الکتریکی -کنتور هوشمند برق 28
طرح امکان سنجی توجیهی ،قطعات الکتریکی ترمز ضد بلوکه 27
طرح امکان سنجی توجیهی ،قطعات آلومنیوم خودرو 65
طرح امکان سنجی توجیهی ،قطعات باکیتی 30
طرح امکان سنجی توجیهی ،قطعات بتن 41
طرح امکان سنجی توجیهی ،قطعات پمپ انژکتور 60
طرح امکان سنجی توجیهی ،قطعات چدنی – فولادی 69
طرح امکان سنجی توجیهی ،قطعات خودرو 119
طرح امکان سنجی توجیهی ،قطعات سرامیکی برقی 44
طرح امکان سنجی توجیهی ،قطعات صنعتی پلاستیکی 69
طرح امکان سنجی توجیهی ،قطعات صنعتی پلاستیکی 99
طرح امکان سنجی توجیهی ،قطعات صنعتی مس- سیمان 37
طرح امکان سنجی توجیهی ،قطعات فلزی شناور دریائی 69
طرح امکان سنجی توجیهی ،قطعات لاستیکی خودرو 56
طرح امکان سنجی توجیهی ،قطعات یدکی 38
طرح امکان سنجی توجیهی ،قطعات یدکی پر مصرف پتروشیمی 36
طرح امکان سنجی توجیهی ،قفل رمز دار 44
طرح امکان سنجی توجیهی ،قفل سوئیچی 51
طرح امکان سنجی توجیهی ،قلاب جرثقیل 43
طرح امکان سنجی توجیهی ،قوطی کنسرو 80
طرح امکان سنجی توجیهی ،قوطی کنسرو 121
طرح امکان سنجی توجیهی ،قوطی کنسرو2 91
طرح امکان سنجی توجیهی ،کاتالیست کانورتر 44
طرح امکان سنجی توجیهی ،کاربن 40
طرح امکان سنجی توجیهی ،کارت شارژ موبایل 41
طرح امکان سنجی توجیهی ،کارتت پشت طوسی 50
طرح امکان سنجی توجیهی ،کارتن از ورق آماده 52
طرح امکان سنجی توجیهی ،کارتن بسته بندی از پلاستیک 54
طرح امکان سنجی توجیهی ،کارتن پلاستیکی 50
طرح امکان سنجی توجیهی ،کارتن چندلا 100
طرح امکان سنجی توجیهی ،کارخانه پشم شویی 101
طرح امکان سنجی توجیهی ،کارخانه پودر و روغن ماهی 60
طرح امکان سنجی توجیهی ،کاز بتن 92
طرح امکان سنجی توجیهی ،کاسه نمد 33
طرح امکان سنجی توجیهی ،کاشی کف 110
طرح امکان سنجی توجیهی ،کاغذ تیشو 89
طرح امکان سنجی توجیهی ،کاغذ سمباده 55
طرح امکان سنجی توجیهی ،کاغذ سمباده 81
طرح امکان سنجی توجیهی ،کاغذ فلوتینگ 55
طرح امکان سنجی توجیهی ،کاغذ کرافت 149
طرح امکان سنجی توجیهی ،کافئین 71
طرح امکان سنجی توجیهی ،کامپوزیت الیاف شیشه 65
طرح امکان سنجی توجیهی ،کامپوزیت پلی آمید 71
طرح امکان سنجی توجیهی ،کامیون – قطار 56
طرح امکان سنجی توجیهی ،کانتینر- یخچال 61
طرح امکان سنجی توجیهی ،کانتینر – کانکس 78
طرح امکان سنجی توجیهی ،کایت و پارا گلایدر موتور دار 74
طرح امکان سنجی توجیهی ،کپسول آتش نشانی پودر و گاز 43
طرح امکان سنجی توجیهی ،کراس آرم های کاملاً کامپوزیتی 56
طرح امکان سنجی توجیهی ،کربن فعال – سبوس برنج 90
طرح امکان سنجی توجیهی ،کربنات کلسیم 26
طرح امکان سنجی توجیهی ،کرم 84
طرح امکان سنجی توجیهی ،کره گیاهی 57
طرح امکان سنجی توجیهی ،کریستال-بطری-شیشه 70
طرح امکان سنجی توجیهی ،کشتارگاه شترمرغ 48
طرح امکان سنجی توجیهی ،کشتارگاه صنعتی 83
طرح امکان سنجی توجیهی ،کشتارگاه صنعتی 2 153
طرح امکان سنجی توجیهی ،کف پوش سه بعدی خودرو 43
طرح امکان سنجی توجیهی ،کفش چرمی 49
طرح امکان سنجی توجیهی ،کلید پریز 43
طرح امکان سنجی توجیهی ،کلید پریز-بارانی 48
طرح امکان سنجی توجیهی ،کمباین سیب زمینی 60
طرح امکان سنجی توجیهی ،کمپرسور 47
طرح امکان سنجی توجیهی ،کمپوت – مربا – کیوی 64
طرح امکان سنجی توجیهی ،کمک فنر 89
طرح امکان سنجی توجیهی ،کنترل الکترونیکی خودرو 83
طرح امکان سنجی توجیهی ،کنجاله 41
طرح امکان سنجی توجیهی ،کندانسور کولر گازی 48
طرح امکان سنجی توجیهی ،کنسانتره-اسانس از مرکبات 74
طرح امکان سنجی توجیهی ،کنسانتره انار 55
طرح امکان سنجی توجیهی ،کنسانتره رژیمی 73
طرح امکان سنجی توجیهی ،کنسانتره زرشک 89
طرح امکان سنجی توجیهی ،کنسرو- ذرت – نخود فرنگی 64
طرح امکان سنجی توجیهی ،کنسرو تن ماهی 114
طرح امکان سنجی توجیهی ،کنسرو خاویار 44
طرح امکان سنجی توجیهی ،کنسرو غذای دریایی 90
طرح امکان سنجی توجیهی ،کنسرو قارچ 66
طرح امکان سنجی توجیهی ،کنسرو قارچ -4 104
طرح امکان سنجی توجیهی ،کود سوپر فسفات 60
طرح امکان سنجی توجیهی ،کود فسفات 113
طرح امکان سنجی توجیهی ،کود کامل 176
طرح امکان سنجی توجیهی ،کود کامل جامد 38
طرح امکان سنجی توجیهی ،کود کمپوست 55
طرح امکان سنجی توجیهی ،کود ماکرو – میکرو 112
طرح امکان سنجی توجیهی ،کود مایع 34
طرح امکان سنجی توجیهی ،کوره ذوب القایی 49
طرح امکان سنجی توجیهی ،کوره ذوب القایی 2 107
طرح امکان سنجی توجیهی ،کیسه هوا 69
طرح امکان سنجی توجیهی ،کیسه یکبار مصرف 49
طرح امکان سنجی توجیهی ،کیک غلات هجیم شده 100
طرح امکان سنجی توجیهی ،کیلومتر شمار 46
طرح امکان سنجی توجیهی ،گاز سوز کردن خودرو 110
طرح امکان سنجی توجیهی ،گچ آلفا 48
طرح امکان سنجی توجیهی ،گچ پزشکی 64
طرح امکان سنجی توجیهی ،گرانول آماده طبخ گندم -جایگزین برنج 41
طرح امکان سنجی توجیهی ،گرانول با پایه نشاسته 72
طرح امکان سنجی توجیهی ،گرانول گیاهی 96
طرح امکان سنجی توجیهی ،گریس خور خودرو 43
طرح امکان سنجی توجیهی ،گریس گرافیتی 55
طرح امکان سنجی توجیهی ،گلوکز از نشاسته 108
طرح امکان سنجی توجیهی ،گلوکز مایع 48
طرح امکان سنجی توجیهی ،گیربکس خودرو 78
طرح امکان سنجی توجیهی ،گیره رخت آویز 23
طرح امکان سنجی توجیهی ،لالولین از ضایعات پشم 54
طرح امکان سنجی توجیهی ،لامپ led با طول عمر بالا 61
طرح امکان سنجی توجیهی ،لامپ فوق کم مصرف 114
طرح امکان سنجی توجیهی ،لامپ کم مصرف 30
طرح امکان سنجی توجیهی ،لباس محافظ اشعه 48
طرح امکان سنجی توجیهی ،لباس یکبار مصرف بیمارستانی 101
طرح امکان سنجی توجیهی ،لوازم اداری 47
طرح امکان سنجی توجیهی ،لولا و یراق آلات 54
طرح امکان سنجی توجیهی ،لوله پلی اتیلن 48
طرح امکان سنجی توجیهی ،لوله و شیرآلات صنعتی فولادی 63
طرح امکان سنجی توجیهی ،لوله های درز دار 62
طرح امکان سنجی توجیهی ،لیمیت سوئیچ 44
طرح امکان سنجی توجیهی ،ماءالشعیر – عصاره مالت 97
طرح امکان سنجی توجیهی ،ماست خام پاستوریزه شیر غنی شده 55
طرح امکان سنجی توجیهی ،ماست طعم دار 30
طرح امکان سنجی توجیهی ،ماست غنی شده 56
طرح امکان سنجی توجیهی ،ماسک نانو فیلتر 45
طرح امکان سنجی توجیهی ،ماشین آلات بسته بندی 58
طرح امکان سنجی توجیهی ،ماشین آلات نان حجیم 56
طرح امکان سنجی توجیهی ،ماشین ریخته گری 42
طرح امکان سنجی توجیهی ،ماکو 45
طرح امکان سنجی توجیهی ،مالچ مصنوعی 73
طرح امکان سنجی توجیهی ،ماهی – دودی – شور 44
طرح امکان سنجی توجیهی ،مجتمع گردشگری 16
طرح امکان سنجی توجیهی ،محصول مفتولی پوشش پلاستیک 96
طرح امکان سنجی توجیهی ،محصولات mdf 55
طرح امکان سنجی توجیهی ،محصولات بادی 81
طرح امکان سنجی توجیهی ،محصولات چای سبز 96
طرح امکان سنجی توجیهی ،محصولات چوب پلاستیک 34
طرح امکان سنجی توجیهی ،محصولات زیتون 120
طرح امکان سنجی توجیهی ،محصولات سبز چای 96
طرح امکان سنجی توجیهی ،محصولات مفتولی پوشش پلاستیک 46
طرح امکان سنجی توجیهی ،مخزن cng موتور 72
طرح امکان سنجی توجیهی ،مدار چاپی برد الکترونیکی 48
طرح امکان سنجی توجیهی ،مربا مارمالاد 46
طرح امکان سنجی توجیهی ،مشتقات گوجه فرنگی 60
طرح امکان سنجی توجیهی ،مشعل گاز سوز 46
طرح امکان سنجی توجیهی ،مشعل گازی 38
طرح امکان سنجی توجیهی ،مصنوعات چرمی 132
طرح امکان سنجی توجیهی ،معدن شن و ماسه 19
طرح امکان سنجی توجیهی ،مغز خودکار 44
طرح امکان سنجی توجیهی ،مقاطع گرد تخت 66
طرح امکان سنجی توجیهی ،مقاطع متقارن 88
طرح امکان سنجی توجیهی ،مقوا از ضایعات کشاورزی 117
طرح امکان سنجی توجیهی ،مقوا از ضایعات کشاورزی 153
طرح امکان سنجی توجیهی ،مکمل خوراک دام 54
طرح امکان سنجی توجیهی ،مواد داروئی از گیاهان 66
طرح امکان سنجی توجیهی ،مواد موثر داروئی 50
طرح امکان سنجی توجیهی ،مواد موثر داروئی-تکنیک اولتراسوند 52
طرح امکان سنجی توجیهی ،موتور موتور سیکلت 66
طرح امکان سنجی توجیهی ،مولد های ترکیبی برق خانه و صنعتی 46
طرح امکان سنجی توجیهی ،مونتاژ باطری خودرو 64
طرح امکان سنجی توجیهی ،مونتاژ باطری خودرو 88
طرح امکان سنجی توجیهی ،میلگرد از ضایعات 56
طرح امکان سنجی توجیهی ،مینی لودر 112
طرح امکان سنجی توجیهی ،نان ساجی 123
طرح امکان سنجی توجیهی ،نان فانتزی 63
طرح امکان سنجی توجیهی ،نانو داربست 47
طرح امکان سنجی توجیهی ،نانو ذرات پوششی 60
طرح امکان سنجی توجیهی ،نانو روس 59
طرح امکان سنجی توجیهی ،نانو سیلیس 65
طرح امکان سنجی توجیهی ،نانو فیلتر 45
طرح امکان سنجی توجیهی ،نانو کامپوزیت 28
طرح امکان سنجی توجیهی ،نانو نقره 75
طرح امکان سنجی توجیهی ،نایلون عریض کشاورزی 33
طرح امکان سنجی توجیهی ،نایلون نایلکس نجزیه پذیر 43
طرح امکان سنجی توجیهی ،نبات – آب نبات 35
طرح امکان سنجی توجیهی ،نخ poy پلی استر 59
طرح امکان سنجی توجیهی ،نخ ابریشم 52
طرح امکان سنجی توجیهی ،نخ از الیاف پلی استر 54
طرح امکان سنجی توجیهی ،نخ ریسی پنبه ای 52
طرح امکان سنجی توجیهی ،نخ فانتزی 47
طرح امکان سنجی توجیهی ،نخ فرش 47
طرح امکان سنجی توجیهی ،نخ کلدوزی خیاطی 42
طرح امکان سنجی توجیهی ،نشاسته از گندم 96
طرح امکان سنجی توجیهی ،نشاسته سیب زمینی 130
طرح امکان سنجی توجیهی ،نگهداری میوه – سبزی 74
طرح امکان سنجی توجیهی ،نمک تصفیه شده 50
طرح امکان سنجی توجیهی ،نوار بهداشتی 40
طرح امکان سنجی توجیهی ،نوار چسب برق 29
طرح امکان سنجی توجیهی ،نوار چسب سلوفونی 37
طرح امکان سنجی توجیهی ،نوار دور شیشه 31
طرح امکان سنجی توجیهی ،نورافکن 48
طرح امکان سنجی توجیهی ،نولید سویا 67
طرح امکان سنجی توجیهی ،نیروگاه 136
طرح امکان سنجی توجیهی ،نیروگاه گازی 33
طرح امکان سنجی توجیهی ،واتر پمپ اتوبوس – کامیون 67
طرح امکان سنجی توجیهی ،واترپمپ 50
طرح امکان سنجی توجیهی ،واجد رنگرزی و چاپ پارچه 72
طرح امکان سنجی توجیهی ،واحد بسته بندی گوشت – مرغ -ماهی 104
طرح امکان سنجی توجیهی ،واحد پنبه پاک کنی 45
طرح امکان سنجی توجیهی ،واحد تولید الکل سرکه شیره 65
طرح امکان سنجی توجیهی ،واحد تولید خیار شور 95
طرح امکان سنجی توجیهی ،واحد تولید روغن زیتون 67
طرح امکان سنجی توجیهی ،واحد تولید شارژر گاز 35
طرح امکان سنجی توجیهی ،واحد تولید غذای کودک – شیر سویا 53
طرح امکان سنجی توجیهی ،واکسن طیور 42
طرح امکان سنجی توجیهی ،وت بلو 47
طرح امکان سنجی توجیهی ،ورق آلمینیومی کامپوزیت 49
طرح امکان سنجی توجیهی ،ورقه های فولادی 247
طرح امکان سنجی توجیهی ،ولت متر آمپر متر مولتی متر 46
طرح امکان سنجی توجیهی ،هود با فناوری نانو 102
طرح امکان سنجی توجیهی ،هویه برقی 44
طرح امکان سنجی توجیهی ،یخ بسته بندی شده 82
طرح امکان سنجی توجیهی ،یونجه 62
طرح امکان سنجی توجیهی ،یونیت دندانپزشکی 35
طرح امکان سنجی توجیهی ،پارچه ضد آب 44
طرح امکان سنجی توجیهی ،سیم بکسل 28
طرح امکان سنجی توجیهی ،سیلیکات سدیم 52
طرح امکان سنجی توجیهی ،سرکه از خرما 50
طرح امکان سنجی توجیهی ،پمپ انتقال بتن 36
طرح امکان سنجی توجیهی ،پلاستیک خود چسب 45
طرح امکان سنجی توجیهی ،قالب های صنعتی
طرح امکان سنجی توجیهی ،فویل آلومینیومی 56
طرح امکان سنجی توجیهی ،روغن زیره 43
طرح امکان سنجی توجیهی ،ضد یح 28
طرح امکان سنجی توجیهی ،یاطاقان مگنتی 47
طرح امکان سنجی توجیهی ،لیزرهای جداساز ایزوتوپ 39
طرح امکان سنجی توجیهی ،تسمه پروانه 42
طرح امکان سنجی توجیهی ،روغن ترمز سنتتیک 42
طرح امکان سنجی توجیهی ،سورتینگ و بسته بندی پرمرغ 39
طرح امکان سنجی توجیهی ،سود سوز آور جامد 47
طرح امکان سنجی توجیهی ،پلی استایرن 44
طرح امکان سنجی توجیهی ،سیلیس ریخته گری 329
طرح امکان سنجی توجیهی ،آرد سوخاری 20

 

لیست کامل

 

 پکیج « طلایی »بیش از 1200 طرح توجیهی کسب و کار

 

پکیج 800 طرح توجیهی کسب و کار

 

کلیه سوالات آزمون کارشناسی ارشد (پیام نور)